Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet tul lepni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tul lepni egy szakitason?

Figyelt kérdés
Most olyan uresnek tunik minden.. depressziv vagyok.
2017. febr. 22. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol, drog, cigi stb...Amúgy viccet félretéve, barátokkal lenni, beszélgetni, új hobbik keresése stb. Foglald le magad, ne hagyd az agyadat, hogy ideje legyen ezen gondolkozni.
2017. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíts hogy a fájdalom valószínű magvaltoztat egy kicsit.

Most akármit is próbálnak neked írni felesleges, az igazság az hogy fáj, mikor vége.....Engem eldobott életem szerelme és senki nem lesz olyan mint ő , sose fogok rajta túl lépni.

2017. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar negyszer szakitottam egy ev alatt (ne kerdezd hogy). Nem tud semmi se meglepni. Eddig mindig ugy leptem tul, hogy lett valaki masom korulbelul mar masnap, jo azert nem mindig de ketszer igy volt. Hogy tortent mind ez? Ezt privatba leirhatom, ha erdekel. Mozgalmas egy evem volt.
2017. febr. 22. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz,egyik barátom(fiú)egy napig sírt egy lány miatt...
2017. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En sirni nem fogok.
2017. febr. 23. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha négy szakításod volt egy év alatt akkor tuti nem volt valami túl komoly érzelmi kötődés pár hónap alatt :D úgyhogy ezért kár itt rinyálnod
2017. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!