Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez egyérrtelmű jel, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyérrtelmű jel, hogy nem érdeklődik irántam? 18/f

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy barátnőm barátnőjével Facebookon, pár napja beszélgetünk, nagyon aranyos, viszont azt vettem észre, hogy nem igazán kérdez, egyébként sokat ír, meg minden, de azért elég furcsa, rákérdezni meg gáz :D

2017. febr. 25. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Félig-meddig egyértelmű, mert ha én magamból indulok ki, ha valami/valaki érdekel -> kérdezek. De ezt nem tudhatjuk biztosra, lehet hogy csak nincs ideje, rossz kedve van. Ha sokat ír, és nem egy mondatban tud le mindent, akkor még van esély. De nem tudom miként derítsd ki. Talán a barátnőd ismeri, kérdezd meg tőle, hogy mindenkivel ilyen-e.
2017. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem egyértelmű jel. Szerintem lehet, hogy csak nem akar faggatózni, mert fordított esetben ő se örülne, hogyha esetleg úgy kezdenék vallatni-faggatni az ő dolgairól, belső érzésvilágáról. Én ha nem akarnék veled kommunikálni, kerekperec megmondanám, hogy bocsi, de nem szeretnék veled beszélni. Nem az, hogy jajj, ne bántsam meg, hanem az őszinteséget szerintem ilyen mértékben értékelné, hogy nincs hitegetés meg ilyesmi. És nem azt írnám, hogy kopj le, hanem csak , hogy nem szeretnék veled beszélgetni, na mindegy, ez már nem is ide tartozik; na szóval; ja meg hogyha te nem tudsz bedobni témát, akkor majd bedobál ő, hogy ne akadjon el a beszélgetés mert mondjuk adott esetben jó beszélgetőpartnernek tart, és így nem is feltétlenül tetszel neki, de kedvel. Meg az a lényeg, hogy én nem erőltetném magamra senkinek a társaságát, mert fölöslegesen ne raboljuk egymás idejét, hogyha nem szimpatizálok vele semmilyen szinten, akkor nincs is, nem is lenne miről beszélnünk.
2017. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!