Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van, az hogy sietnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az hogy sietnek a tizenévesek?

Figyelt kérdés

14 vagyok,de nem értem mi van ezen elsietnivaló...Kb ki vagyok nézve,hogy 14 évesen szűz vagyok,nem volt még barátom,sőt nem is csókolóztam.

Egyszerűen csak nem értem meg,hogy ez miért van.Régen nem az volt a lényeg,hogy ne kezd korán?Akkor mi hatott a maiakra így?

Oké...,,Tedd akkor,amikor készen állsz rá!"...ki áll teljesen készen 13-14 évesen egy aktusra?

Nektek mi a véleményetek?


2017. ápr. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs amiért elsietni az úgymond "első dolgokat" :) És úgy gondolom még nem késtél le semmit.Én is 16 éves lány vagyok és nem szégyellem,hogy még soha nem csókolóztam.Ez nem azért van mert nem lett volna rá alkalmam,mert igenis nagyon sok lett volna,de még úgy vagyok vele,hogy nem sietem el. :)
2017. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is cikiztek már a szüzességem miatt.

Kezdem már rosszul érezni magam emiatt.

17/L

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen,hogy mások mit gondolnak.Mindenki maga dönti el,hogy mit mikor akar.
2017. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A megfelelési kényszer...

Végigpörgetve a mostani kérdéseket, szinte naponta minimum kettő olyanba belefutok, amely nagyjából így kezdődik: "Körülöttem már majdnem mindenkinek van/volt barátja/barátnője..."

A közösség nyomása, a láthatatlan elvárás ezt diktálja, és aki mondjuk később érik meg az ilyen jellegű dolgokra, vagy csak szimplán úgy van vele, hogy "ráér a'!", az érzi magát kellemetlenül, csak mert jön a tavasz és még a villanyoszlopokról is fürtökben lógnak a szerelmes párok... :D


A lényeg, hogy ne érezzétek cikinek, eljön majd az idő, mikor teljes mellbedobással bele lehet vetni magatokat szerelem sűrűjébe! :)

2017. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mittudomain válasza:

Mivel már 11-12 évesen is biológiailag többnyire készen állunk az utódnemzésre, ezért a következőt tudom mondani neked:


Mindazok, akik az általad leírtak szerint ítélkeznek és gondolkodnak, ösztönök szerint cselekednek, ösztönlények (evés ivás, uralkodás vagy szolgálás, utódnemzés vagy azok gondozása). Ne csodálkozz rajtuk, döntéseiket nagyon egyszerű törvények szerint hozzák. Náluk az állatias ki az alfa, ki az omega szerep játszik. Ők azok, akiket igen könnyű manipulálni.


Mindazok, akik képesek ezen ösztöni viselkedésmintákon felülkerekedni, azok tudatosan hozzák döntéseiket. Sajnos ők vannak kevesebben és ez okot adhat mások általi bántásra (csak azért mert többen vannak nem jogosítja fel őket erre, csupán nem tudják elviselni hogy hol a helyük.. amin simán változtathatnának, de egy ösztöni szinten nehéz értelemmel érvelni). Ők azok, akik igazán alkalmasak lennének a vezetői szerepre. Kibontakozni viszont csak akkor fogsz tudni, ha átlátod hogyan működnek a többiek és hogyan működsz Te. Mi vezérli őket és mi Téged. Önismerettel nem csak a helyzetet fogod tudni remekül kezelni, de megértheted hogyan is működik a világ. Ha pedig érted, akkor már nem kérdés ki lesz felül és ki alul :) Ha sikerül felülkerekedned, pozíciódat használd jól és okosan, vezető légy és ne főnök :)

2017. ápr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!