Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JimbóGames kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, a barátnőm 14/L. Egy hónapja vagyunk együtt, minden rózsaszín és tökéletes. Szerintetek normális ha már most engedni, hogy oda nyúljak vagy izgassam vagy esetleg elveszítse velem a szüzességét? Velem csókolózott először és én tiszteletben akarom tartani, nem akarok rá erőszakolni semmit vagy megrontani, én is szűz vagyok még és nem voltam lánnyal még úgy sosem és nem tudom, hogy mit kéne tennem. Várnom, hogy betöltse mondjuk a 15-öt? Ugyanakkor fogja, mikor én a 16-ot. Szerintetek meddig mehetek el? Vagy még nem kéne?

2017. júl. 21. 01:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem feküdnék össze egy ilyen lánnyal a helyedben. Vagy már nem szűz és hazudik, vagy valami komoly baja van. Normális lány egy hónap után nem fekszik össze senkivel ennyi idősen. Illetve engem már az is kiakaszt, hogy 14 évesen egyáltalán dugnak a gyerekek, de tudom, öreg vagyok a 20 éves korommal.
2017. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

majdnem ugyanilyen szituációban voltam (mi már olyan 4-5 hónapja jártunk), szerintem teljesen normális lenne, de a csaj nem engedte.


ha szerinted ő nem ilyen régimódi akkor csináld

2017. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Régimódi?

Úristen, ez a normális! Büszke vagyok arra a lányra, hogy nem adta könnyen magát. 14 évesen azt sem tudod, hogy mit csinálsz, még szinte gyerek vagy. (És mielőtt vki beszólna a korom miatt, eddig még nem volt barátom, és ha lenne sem feküdtem volna össze vele.)

15/L

2017. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel még ráértek,ennyire korán még ne kezdjétek el talán inkább. Volt itt már valami csaj, aki túl korán kezdte, és ilyen téren "kiégett", már nem okozott neki semmi élvezetet a dolog 21 éves korára talán. 16 éves kor alatt szerintem még mindenki nagyon gyerek, van , aki még 21 évesen is, de 16 alatt szerintem minden emberke gyerek még. Szóval szerintem én várnék a helyetekben, még szerintem nagyon picik vagyok. Meg nem tudom, hogy ti mennyire érzitek magatokat késznek ilyen téren. Szóval én még várnék vele szerintem.
2017. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*picik vagytok
2017. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!