Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom kidobott engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom kidobott engem olyan indokokkal hogy o nem szereti ha vigyaznak ra ivas kozben inkabb innam le en is magam mint a godeny meg hogy mekkora egy rossz pasi vagyok hogy nemszeretek buliba jarni ugy hogy utana az utcan alszunk?

Figyelt kérdés
Ekkora baj a noknel ha nem iszol mint a godeny es ink rajuk figyelsz meg nem akarsz utcan aludni?

2017. júl. 21. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
17 vagy, megcsalt ,az utcan fetreng részegen. Te komolyan csak annyira tartod magad, hogy egy ilyen lánnyla legyél? Ha olyan emberek vesznek körül akiknek ez a normális akkor keress magadnak értelmesebb társaságot. Ne hagyd, hogy az ilyenek lehuzzanak, és elhitessék veled, hogy ez a normális..
2017. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. júl. 21. 12:23
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a csaj jól el van bszva, ez már vicces :D Aki iszik, az nem nő (nah persze mértékkel lehet, sőtt..) férfiban is hülyén néz ki, nah de nőben... Szégyen... Aki megcsal, az sem normális, csak egy buta liba. Jobb is, hogy kirakott, bár neked kellett volna őt... Az, hogy nem jársz bulikba, teljesen normális, legalább nem vagy tömegember... Ő meg egy fiatal naiv kislány, aki majd megbánja, de lehet későn...
2017. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz elképzelni, hogy más nőtársaim ilyenek. Istenem... Hogy lehet annyit inni hogy ne is emlékezz az előző estére, számomra felfoghatatlan. Sokaknak a mérték kimaradt a neveltetésükből. Te meg örülj, hogy megszabadultál tőle, nagyon sok normál is lány is van ám, nem kell a defektes után koslatni.
2017. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De olyannal meg enm talalkoztam
2017. júl. 21. 13:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Na, erre nekem az lenne a megoldásom, hogy ha akar menni buliba, akkor kiadnám az útját.

De ha utána meglátom, hogy odajön siránkozni, mert hogy történt egy s más a buliban hidd el magasról leszarnám...

Nemhogy örülne neki, hogy foglalkozol vele, neeee, még játssza neked a nagylányt...

A helyedben most leülnék vele 4 szemközt beszélni, aztán hadd gondolkodjon, ha meg nem fogja fel épp ésszel akkor hagyd a rákba, egy utolsó senki lesz csak így belőle aki belovagolja a fél várost...

(Ez lenne az első reakcióm a többi válasz végigolvasása nélkül, das ist fuck'd up)

2017. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!