Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lehet ez? Egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Egyáltalán kellene ilyen butaságon rágódnom?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy lánnyal. Még egy kapcsolatomban sem éreztem magam ennyire önmagamnak, mint vele. Rengeteget beszélgetünk, ha együtt vagyunk akkor egész álló nap képesek vagyunk beszélgetni, nagyon sok közös van bennünk. De viszont kívülről többen is azzal a véleménnyel voltak, hogy úgysem fog sokáig tartani, meg, hogy kicsit fiús a barátnőm, de nekem inkább úgy tűnt, hogy inkább csak sportosabb, mint a többi lány. Eddig nekem fel sem tűnt ez, mert sokszor odabújt hozzám. Meg nem tudom jobban megfogalmazni, de mikor velem volt akkor jobban "lányként" viselkedett. Tudom, hogy butaság ezt megkérdezni csak most ezen kattog az agyam.

2017. júl. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel mások véleménye?
2017. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, te meg őt, akkor hol a hiba? Vannak sportos, fiús lányok/nők. De attól még nők...
2017. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne kövesd el azt a hibát, hogy mások véleménye miatt elszalasztasz egy olyan embert, akivel ennyire jól érzed magad. Örök életedben bánni fogod.

Egyébként meg ők nem ismerheti úgy, mint te, mivel ők teljesen más viszonyban vannak vele, mint te.

Miért kéne haverokkal, ismerősökkel is úgy viselkednie, mint veled?

2017. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor te is olyan vagy mint én csak fiuba. Csak én nem ezen kattogok:$ amugy nem kene rájuk hallgatni csak felemészt.
2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is ugyanez a véleményem csak, megnyugatott, hogy valaki más is így gondolja! :)
2017. júl. 24. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, én meg zárkózott vagyok, de nagyon, ám a páromnak teljesen megnyílok. :)
2017. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!