Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell ezen rágódnom?

Ugye nem kell ezen rágódnom?

Figyelt kérdés
Pszichés kezelés alatt állok, 26 éves vagyok. Szoktak lenni időnként kényszergondolataim . Sajnos pár éve megesett hogy egy rossz viccel felhivtam egy ismeretlent és hát olyat mondtam neki ami elég ijesztő volt. Elkezdtem azon rágódni hogy mi van ha esetleg ennek hatására meghalt agyvérzést kapott pedig bennem nem volt ártó szándék. Az orvosom azt mondta irreális a félelem de gondoltam azért kérek itt is tanácsot
2017. febr. 27. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass az orvosodra. Ne rágódj a múlt hibáin, bocsáss meg magadnak.
2017. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:

Szerintem sem érdemes rágódni rajta. Időnként engem is felhívnak igen ijesztő dolgokkal emberek. Múltkor pl. rám akartak sózni egy többéves hűségnyilatkozatos telekommunikációs szolgáltatás-csomagot. Nem sokáig rágódtam rajta én sem. :D

Viccet félretéve, a hangsúly abban, amit mondták, azon van, hogy "pár éve". Szerintem már rég elfelejtette a dolgot, akit hívtál anno. A bűntudat pedig nem rossz dolog, mert jelzi, hogy megbántad. Ez már egy lépés. A lényeg, hogy ne emésszen fel, telefonhívásba még nem halt bele senki.

2017. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, fölösleges ezen rágódnod.
2017. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!