Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy megtudtam hogy megcsalt a barátnőm bő egy hónapja, csókolózott egy másik fiúval. A barátnőm nem tudja, hogy én ezt tudom és most nem tudok a helyzettel mit kezdeni. És már nem tudok megbízni benne pedig mindennél jobban szeretem. Viszont ha erre a dologra gondolok elönt a düh és félek ha megint elmegy valahova szórakozni megint ez lesz.

2017. júl. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Szerintem már egyáltalán nem bízol benne, mindig azon kattogsz, hogy ez mikor fog megismétlődni. Véleményem szerint érdemes lenne elmondanod neki, hogy igenis tudsz róla és kérdőre vonni, miért is tette. Lehet, hogy meg tudjátok beszélni, újra tudsz majd benne bízni, de lehet, hogy nem. Ha egy kapcsolatban nincs bizalom, akkor szerintem nincs értelme, hisz a bizalom egy alappillér. Remélem sikerül megbeszélni és megbocsátani neki :)
2017. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DollarDog ***** válasza:
Haver nem akarlak elkeseritteni de minek vagytok még együtt? :D a helyedbe már elküldtem volna melegebb éghajlatra!
2017. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem egyszerű megemészteni, de fel fogja falni a kapcsolatot. Ennek nincs értlme, vége.
2017. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aki egyszer megtette az többször is megteszi.Ilyenkor van az a helyzet hogy ésszel kell dönteni. Ez már nem fér bele egy párkapcsolatba.
2017. júl. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem hogy túl értékes az idő ahhoz hogy ilyenre pazarold. Tudom hogy a legszebb és el nem múló szerelem az amit el nem csókolunk de azonnal lépj le és keresgélj mást magadhoz aki megfelelő hiszen nő van annyi mint a tenger.
2017. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!