Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vesztettem el vele és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesztettem el vele és rosszul esik többi lent (? )

Figyelt kérdés

Első komoly kapcsolatom volt. 14 hónapot voltunk együtt és mind ketten szüzek voltunk, vagyunk. Exemnek túl korai lett volna az elején és én se a dugásra mentem nagyon szerettem bárhogy elvoltunk, kapcsi közepe fele már elkezdődött a petting meg mi egy s más. Már nagyon elakartam vesziteni vele és kapcsolat vége fele mikor még jóban voltunk majdnem össze jött csak pont fater vissza jött és nem ment utána mert "elkanult". Nagyon akartam már és rosszul esett. Később rájöttem hogy kavar egy másik sráccal. Nagyon nehéz a szakitás után még mindig illetve nagyon elakartam már veszteni és nem jött össze. Minden este sírok a kapcsi miatt és amiatt is bosszankodok hogy fater pont vissza jött és tényleg nem a szexre mentem de nagyon akartam már 13 hónap várakozás után. Egy-két biztató szót tudnátok lökni légyszives? Most se tudok aludni és legalább egyszer tudtam volna szexelni ahh :((


17/F



2017. aug. 5. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Idiota fas*, itt vannak a biztato szavaim, ertelmezd habar ketlem hogy megvan ra a kepesseged.
2017. aug. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint én?
2017. aug. 5. 01:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja nem, bocsánat késő van már és kimerültem :(
2017. aug. 5. 02:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kajak gyökér vagy..
2017. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval. Nem is az fáj hogy megcsalt a lány akit szeretsz, hanem az hogy nem tudtál baszni vele.
2017. aug. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szex a lényeg egy kapcsolatban. Amúgy is mivel lenne most jobb, ha meglett volna? Szexet sajnálod, nem a csajt...
2017. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a csavar az a történetben, hogy a háttérben a faterral kavar a csaj, az öreg biztos megtanította arra, amire te nem tudtad.


Viccet félretéve: van valami abban, hogy gyökér vagy, mert a leírtakból tényleg az tűnik ki, hogy jobban sajnálod a szexet, mint a csajt. Viszont szerintem enyhítő körülmény, hogy a csaj elkezdett mással kavarni, szóval meg lehet érteni téged, hogy ezek után a lányt semmibe veszed... És hát egy 17 éves fiútól érthető a szenvedés, ha dugás-közelbe kerül, de nem jön össze. Úgyhogy szerintem érthető, ahogy hozzáállsz, én nem ítéllek el érte.


Persze, ha a lány azért kezdett el kavarni, mert te a szexet erőltetted, és elege lett, az más megvilágításba helyezné a történetet, de ez nem derült ki a leírásodból.

2017. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"kapcsi"... készültem volna vigasztaló szöveggel, de ha a búza stílusodat még úgy sem tudtam megemészteni hogy szemethúnytam afelett hogy konkrétan több mint egy évig volt egy barátnőd, majd az elhidegülés pillanatában te nem menteni próbáltad hanem elvetted volna a szűzességét bármiféle hozzá kötődő érzelem nélkül... Önző vagy, kiakartad használni!!
2017. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát nem a szexre mentél, hanem a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbél gyulladásáról akartál vele beszélgetni. Csak az a nyavalyás fater nem hagyta.
2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!