Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megbocsátanátok annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok annak a lánynak akinek?

Figyelt kérdés

Akinek már pár hónapja udvarolsz, mondta, hogy lassan lehet valami köztetek, viszont tegnap egy buliban smárolt egy csávóval?

17\F



2017. aug. 5. 02:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet csak szimplán részeg volt. Ha jóban vagytok inkább beszéld meg vele a dolgot.
2017. aug. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg.
2017. aug. 5. 02:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet, hogy még nem vagytok együtt, tehát nem vonhatod őt felelősségre, viszont ez akkor is szánalmas. Ha én alakulgatok egy sráccal, akkor erkölcsből nem smárolok le mást egy buliban. Aki már most ezt megteszi, az szerinted mit csinálna a kapcsolatotok alatt? Úgy csalna, ahogy csak tudna. Én a helyedben hanyagolnám a csajt, amilyen gyorsan csak lehet.
2017. aug. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már azthittem nekem rossz a gondolkodásom, hogy nem a következő szerint állok hozzá: "jaj, az csak egy csók, mit vagy oda"
2017. aug. 5. 02:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a gondolkodásod. :) Számomra egy csók is megcsalásnak számít, szerintem teljes joggal. Ha én szeretek valakit, akkor rá se tudok másra úgy nézni. Persze, ezzel nem azt mondom, hogy görcsösen ignoráld az esetleges csinos lányokat, de tudni kell a határokat.
2017. aug. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hanyagold. Az ilyenek azok akik akkor is ezt fogják mondani amikor már együtt vagytok.

16/l

2017. aug. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő esetében az esetleges helyes fiúkat. Mindkettőtökre vonatkozik.
2017. aug. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Messziről kerüld ezt a lányt. Amit leírtál róla, az alapján erősen gyanús, hogy ez az a típus, aki húzza az agyadat, és semmit nem akar tőled, csak annyit, hogy a lába előtt heverj, és közben ezzel-azzal smárolgat meg dugogat a valóságban. Az ilyennel soha nem fogsz összejönni, csak arra kellesz neki, hogy a hiúságát hízlald.


Eleve mi az már, hogy azt mondja, hogy "lassan lehet valami köztetek"? Az ilyesmi magától szokott rendesen alakulni, nem a lány parancsára. Miközben mással smárolgat... Ugyan már.

2017. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha meg kellene, nem. Időt szakítottál az udvarlásba, és másnak tök hamar összejött, hogy smároljon vele, így én nem tenném.
2017. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!