Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen párkapcsolat tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen párkapcsolat tényleg csak a filmekben létezik? 16/L

Figyelt kérdés

[link]

Úgy szeretnék én is egy ilyen párkapcsolatot mint amilyen ebben a videóklippben van😍 Hasonló karakterü lány vagyok mint akiről énekel, és akit a videóklippben látni, de van olyan fiú akivek ezt megélhetném egyáltalán? 16 vagyok és még nem volt barátom pedig visszajelzésekből itélve szép vagyok de nem értem, hogy akkor mi a baj? Anya szerint annyira különleges karakter vagyok hogy nekem is egy különleges fiú lesz a párom aki rám vár.. hát iszonyú cuki anya de nem tudom, biztos van benne valami igazság😶 az tény és való hogy nem vagyok egy hétköznapi lány mert iszonyú pozitív a kisugárzásom és kb. berobbanok a társaságba és én vagyok a középpontban a fiú barátaim szerint. Ja igen és van bennem egy kis gyerekesség is és imádok álmodozni. De mivel én is ember vagyok vannak hibáim, néha féltékenykedős vagyok, néha napján CSAKIS saját magam bántom, és néha még hisztizni és dühöngeni is szoktam.. Csakhogy tisztában legyünk a negatív tulakdonságokkal is. NEM ISMERKEDÉS CÉLJÁBÓL ÍRTAM KI A KÉRDÉST😂

Ui.: imádom ezt a pasit és a számait😍 egy iszonyat jó ember😊 de a lényeg hogy akinek nem tetszik ne tegyen megjegyzéseket mert nem a srác most a leglényegesebb dolog és a fanjai mindenhol megjelennek szóval nem jó ötlet😅



2017. aug. 19. 20:48
1 2 3
 11/22 I noor Y ***** válasza:
100%

Hat en azthiszem egy kicsit ellentete vagyok ennek...de nem a rossz ertelemben

Kb annyi kozos lehet bennunk h a rossz tulajdonsagokat elmondtad es ezt nagyon korrektnek tartom...azthiszem en is igy tettem volna a helyedben. 17/f

Oszinten kivanom h talaldd meg ezt a fiut es ketten szárnyaljatok😇

2017. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#10 szerintem is kiskorom óta érzem és tudom hogy más vagyok mint a többiek,

Igazából akikkel fiúkkal nagyon jóban vagyok kb. 5 személy és a többi lány és tőlük is hallottam már nem egyszer hogy, nem lehet nem rám figyelni mert tényleg mindig én vagyok a középpontban(akármennyit is beszélek és akármit csinálok)

Tudom a hiszti az a bizonyos dolog amit a pasik nem tudnak elviselni egy lányban de nem mindenki előtt hiszzizem hanem bevonulok a szobámba kifühöngöm magam vagy edzek vagy tánvolok hogy levezessem a feszkót, és Shawn klippje teljes mértékben leírja az álom párkapcsolatom és erre fogok törekedni😊 de értem mit mondasz😊

2017. aug. 19. 21:10
 13/22 DollarDog ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm kedves kérdező! :) meg is lesz!

Neked meg sok sikert és sok boldogságot így előre majd ha megtalálod szíved választottját :D idővel de biztosan elérkezik! 16 vagy elötted az élet :D időd mint a tenger!

2017. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#11 Köszönöm.😇 Iszonyú cukik vagytok mindannyian hogy így támogattok😊 viszont kívánom tényleg mindenkinek😊
2017. aug. 19. 21:13
 15/22 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira jó érzés hogy vannak még ilyenek emberek a világon😊😆😇
2017. aug. 19. 21:14
 16/22 DollarDog ***** válasza:
Vannak hát csak az ilyen embereket manapság kihasználják,lenézik stb :/ ezért is változnak meg a legtöbben! Amúgy meg aki megérdemli azzal rendesek az emberek, és ahogy látod te teljes mértékben megérdemled a segítséget! :)
2017. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#12: Szuper lány lehetsz! 😊

Éppen ezért nem lesz könnyű dolgod,de megéri! Mert valószínű te nem akár milyen srácot fogsz találni. Már irigykedem is 😁


Üdv; 10-es válaszoló

2017. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a kérdést azt hittem erre a klipre gondolsz :D

[link]

érdekes, nekem ez a kapcsolat tetszett a lány és a fiú közt :)

Egy baj van, hogy nem csak rajtad múlik ez a dolog :/ Szóval megtalálhatod életed szerelmét, ha ő nem úgy néz rád...

2017. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Bírom, amikor valaki azt hiszi, hogy más ember, mint a többi :D Biztos te vagy a nagy kivétel mindenki közül.
2017. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

Még rá se kattintottam a linkre, de már sejtettem, hogy Shawn Mendes - There's Nothing Holdin' Me Back

videója lesz..... Istenem... kb. az összes csaj ezért rinyál. Ez aztán a különlegesség.

2017. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!