Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen párkapcsolat tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen párkapcsolat tényleg csak a filmekben létezik? 16/L

Figyelt kérdés

[link]

Úgy szeretnék én is egy ilyen párkapcsolatot mint amilyen ebben a videóklippben van😍 Hasonló karakterü lány vagyok mint akiről énekel, és akit a videóklippben látni, de van olyan fiú akivek ezt megélhetném egyáltalán? 16 vagyok és még nem volt barátom pedig visszajelzésekből itélve szép vagyok de nem értem, hogy akkor mi a baj? Anya szerint annyira különleges karakter vagyok hogy nekem is egy különleges fiú lesz a párom aki rám vár.. hát iszonyú cuki anya de nem tudom, biztos van benne valami igazság😶 az tény és való hogy nem vagyok egy hétköznapi lány mert iszonyú pozitív a kisugárzásom és kb. berobbanok a társaságba és én vagyok a középpontban a fiú barátaim szerint. Ja igen és van bennem egy kis gyerekesség is és imádok álmodozni. De mivel én is ember vagyok vannak hibáim, néha féltékenykedős vagyok, néha napján CSAKIS saját magam bántom, és néha még hisztizni és dühöngeni is szoktam.. Csakhogy tisztában legyünk a negatív tulakdonságokkal is. NEM ISMERKEDÉS CÉLJÁBÓL ÍRTAM KI A KÉRDÉST😂

Ui.: imádom ezt a pasit és a számait😍 egy iszonyat jó ember😊 de a lényeg hogy akinek nem tetszik ne tegyen megjegyzéseket mert nem a srác most a leglényegesebb dolog és a fanjai mindenhol megjelennek szóval nem jó ötlet😅



2017. aug. 19. 20:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#17 Köszönöm, és hát reménykedem benne hogy megtaláljuk majd egyszer egymást a jövendőbelimmel 😊

#18 ez is irtó cuki de nem tudom engem Shawn klippje jobban megragadott😊

#19 sajnálom hogy ennyire szemet szúrt neked, hogy én és a környezetemben élők is úgy gondolják, hogy más vagyok mint a többiek, de ha kicsit olvasnál a sorok között szerintem te is láthatod, hogy nem vagyok az a tipikus liba akihez még hozzá se lehet szólni, vagy nem lehet vele beszélni sem mert flegmázik, mert nem akárkihez szól hozzá, meg a pasikat falja egyszerre többet is, cigizik, iszik.. mert a lányok 90%-a ilyen, és van a maradék 10% aki más és emiatt különleges.😊 De tiszteletben tartom a véleményed, csak emgem igazából nem hat meg, mert ismerem magam😊

2017. aug. 20. 09:40
 22/22 I noor Y ***** válasza:

Vki tudja mi lett a kerdezovel?

Marmint irni akartam de nem tudtam

2017. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!