Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen csomagot állíthatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csomagot állíthatnék össze a barátomnak?

Figyelt kérdés

A párom nemrég ausztriában kapott munkát és szerintem új neki ez a nem otthon élés (eddig anyukájával lakott csak) szóval arra gondoltam, hogy összeállítanék neki valami kis SOS vagy inkább kis szeretet dobozt, amiben vannak dolgok mint például a kedvenc teája, mivel ezen a héten épp megfázott viszont nem vitt fel teát. (10km-re található a legközelebbi bolt ahova nincs minden nap kedve elmenni)

Vagy lehet butaság az egész ötlet nem tudom. Lehet nem is érti senki mit szeretnék.

21,22 évesek vagyunk


ha mégis valakinek van valami ötlete, előre is köszönöm!:)

szép napot



2017. aug. 23. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép gesztus, nyugodtan pakold bele a kedvenc cuccait, és azt, ami RÁD emlékezteti :)
2017. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rossz ötlet :) nyugodtan csináld meg azt a dobozt :)
2017. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! Remélem örül majd. :D
2017. aug. 23. 20:57
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon tetszett neki!:)

köszi a biztatást

2017. aug. 29. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj de jó 😊😊
2017. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!