Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint 5 hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban. Én 19 vagyok ő pedig 17. Én most érettségiztem ő pedig még harmadikos és nagyon megterhelő neki a mindennapi suliba járás ugyanis vidékről jár fel pestre és emiatt is kevesebbet találkotunk és beszélgetünk. A találkozóink csak hétköznap lehetnek mivel a szülei előtt titokban van a kapcsolatunk és ha megtudnák akkor szétválasztanának minket. Én szerettem volna ha elmondja nekik és megoldhatóvá válna hogy hétvégén találkozzunk,de ő semmiképpen nem akarja. Emiatt vitatkoztunk párszor amit nagyon bánok mert még jobban stresszel így és most úgy döntöttünk hogy szünetet tartunk hogy eldönthesse hogy szeretné e így folytatni vagy sem. Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Hogyan segítsek neki megbírkózni a nehézségekkel és meggyőzni hogy igenis van jövőnk együtt.

2017. szept. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod,hogy a szülei miért választanának el titeket? Amúgy fogsz járni egyetemre? Ha igen,akkor hogyan találkoznátok? Szerintem vagy old meg a szüleivel a problémát,s vállaljátok fel,vagy hagyd s majd pár év múlva esetleg mikor nem annyira függ a szüleitől próbálkozhatsz.

Amúgy mi az hogy ő "harmadikos"? Ezt nemértem.

2017. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem derült ki, hogy miért választanák szét titeket? Van egy rossz tapasztalatom még ilyen 16 éves lehettem, de mi is csak hétköznap találkoztunk. Aztán kiderült, hogy hétvégén más tömködte, de szerintem itt nem erről van szó. Ha leírod a szétváasztás okát akkor tudok segíteni, de így nem! Maximum annyit, ha tudod hol lakik írsz egy levelet (kézzel írott, boríték meg minden), hogy te nagyon szereted a lányukat és szeretnél vele többet találkozni mert hiányzik neked meg amit még gondolsz. Aztán meg vagy bejön vagy nem! De ha őszintén leírsz nekik mindent szerintem az sokat segítene. Azt azért ne írd bele, hogy mit csinálnál vele az ágyban! :D
2017. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 sajnálom ami veled történt,ez tényleg durva.

Annyit hozzáfűznék a válaszodhoz,hogy szerintem a kérdező beszéljen személyesen a szüleivel,így sokkal meggyőzöbb,s így a szülők is tudhatják,hogy kivel van a lányuk.

2017. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Jövőre én a testnevelési egyetemre fogok járni ha minden jól megy és akkor egy köpésre lennénk egymástól.

A barátnőm elmondása szerint ha elmondaná akkor a szülei elvennék a telefonját és még ennyit sem beszélnénk, eltiltanák mindentől a barátnőivel sem találkozhatna és nagyot csalódnának benne azért is mert eddig titkolta. Azért választanának el mert szerintük egy kapcsolat teljesen elvonná a figyelmét a tanulásról. A harmadikost úgy értettem hogy 4 éves gimibe jár és most 11.-es.


Szerintem sokkal jobb lenne ha el lenne mondva mert akkor hétvégén talizhatnánk és nem hétköznap amikor teljesen léfoglalja a tanulás. Fél igazából elmondani,de ha ézt én tenném meg helyette lehet bennem is csalódna és esélyes hogy pokollá teszem az életét.

2017. szept. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!