Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Nem szeret úgy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem szeret úgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A gondom az lenne hogy másfél éve vagyunk együtt.

Régen küzdött értem mindig jött ha baj volt. Mostanában meg haverozás megy állandóan meg az ivászat. Nem rég volt a születésnapom és nem kaptam egy csokit se (18)(életem legrosszabb születés napja volt) Megkérdeztem mi az oka,mert eléggé rosszulesett..nem várom el de maga a gesztus hogy gondolt rám..Minden nap odáig jutottam megkérdezem szeret e és mindig igen meg hogy merek ilyet kérdezni. Nem rég megfázott és a "halálán volt" mellette és is lebetegedtem de az vírus volt. Én ápolgattam közbe meg kimászkált a haverjaihoz bulizgatni de ő halálinasan beteg. Dolgozik pedig nincs meg 18 ő keres pénz én iskolába járok de a maradék kis félretett pénzem is busza ment el hogy őt ápolgassam, meg pihenjen csak otthon. Másnap iskola tudtam meg úgysem megy dolgozni mivel ő beteg megy a haverjához gördeszkázni ( amit nem tud) és inkább azt vet meg még egyéb dolgokat minthogy felköszöntsön. Nektek mi a véleményetek? Ja és ha szóvá teszek valamit mindig behisztizik és én vagyok szó szerint a szemét szaralak..


2017. szept. 25. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ELhagynám a pics*ba
2017. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsővel vagyok :D

Nem tudom miért vagy még vele. Ilyen pasikat el nem hagynák a csajok, hiába készítik ki őket. Nekem meg nincs barátnőm, pedig egy kicsit máshogy bánok a lányokkal :D Kész rejtély az egész.

2017. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szakítanék vele. láthatóan nem vagy fontos neki, max annyira vagy jó, hogy szexeljen veled. már ha szexeltek, ha nem, akkor ez is lehet a baja, de nem is érdemli meg ha ilyen tapló. elhiszem hogy szar a szakítás meg stb, de hosszú távon kinyírod magad vele, ő meg amúgy pont lesz.rja... tapasztalatból mondom:) találsz nála 100x jobbat is, még ha jelenleg nem így gondolod akkor is!

sok erőt, kitartást a szakításhoz!


ja, ha szakítasz, valószínű átmegy pincsikutyába... na olyankor kell nagyon erősnek lenni, és a képébe vágni hogy nem szeretlek, nem érdekelsz. mondhatnád akár azt is hogy hagyj békén, randim van, de az ilyenektől kitelik hogy azt állítják hogy megcsaltad, meg mindenféle k.rvának hordana el.

2017. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anna0728 ***** válasza:
Menj el te is baratnőzni! Haverokkal stb. Ha egyszer nagy bajban lenne akkor a haverokkal lehess. Aztán mond meg neki hogy ugyanazt csináltad te is mint ő. Ezen kifog akadni, akkor aztán dobhatod ;)
2017. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen mindenki ezt mondja :/ hogy legyen vége.. amikor beszélek barátaimmal is szóvá teszik nem nézek ki jól meg hány kiló vagyok rengeteget fogytam.. 38 kiló vagyok.. :/
2017. szept. 25. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
38KG? HOGYAN LÉTEZEL EMBER
2017. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!