Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik stréberrel járnak? Adnátok tanácsot hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Miért kellene kibírni? Nem kötelező intelligens emberrel együtt lenni, válaszd inkább a lusta, unintelligens lógós parasztot, aki majd szalag mellett 3 műszakban fog dolgozni.
2017. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
ez mekkora volt, első :D :D szakadok
2017. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Az elsőnek igaza van. Majd 10 év múlva, amikor már a gyereked apja nagyívből tojik rá, egy ilyen pasit akarsnál majd magadnak. Csak akkor már késő lesz.
2017. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
hagyd meg őt annak, aki értékelni tudja. majd mellette fog sikereket elérni, karriert építeni, beutazni a világot, míg te a gimis menőcsávó löttyedt sörhasát bámulhatod minden hétvégén, mert akkor nem kell menni közmunkára. Jó mulatást!
2017. okt. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Mit értesz stréber alatt:?

Mert akkor ha én osztályelső vagyok, akkor már az vagyok vagy mi? Vagy ha a csajom gimis már stréber:'D?

Amúgy nem vagyunk normálisak e mellet ><

2017. okt. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyre inkább megbizonyosodok arról, hogy ezen az oldalon egy feltett kérdésre sem hajlandó semki értelmes választ adni!


Természetesen nem arra gondolok, aki szorgalmas, sokat tanul és sikeres. Hanem arra, aki minden dolgozat előtt nyafog, hogy neki úgy sem fog sikerülni, aztán meg írja a hibátlan csillagos ötösöket. Aki kifogásnak használja mindenre, hogy tanulni kellés nem hajlandó sehová sem menni sem az osztállyal, sem barátokkal, senkivel.

Fontos a tanulás, pl én is sokat tanulok, de azért úgy gondolom, hogy egy kapcsolat nem csak nyáron létezik, hanem suliidőben is.

2017. okt. 4. 11:40
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Szóval a párod ilyen?

Semmit sem kell kibírni, ha rosszul érzed vele magad, akkor szakítsatok.

2017. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor minek jársz vele?
2017. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!:)

Szerintem ez nem feltétlen negatív tulajdonság, de természtesen mindenkinek mások az igényei egy kapcsolatban, így hát az is érthető, hogy ez így számodra nem okés. Még csak nem is olyan nagyon lényegtelen apróságról van szó, hiszen az együtt töltött idő is rámegy erre. Úgy gondolom, hogy vagy kössetek kompromisszumot, vagy szakíts. Ha különböztök és a kettőtök igényeit nem lehet összegyezetetni, az egy normális dolog. Te is találsz majd neked valót, és ő is hozzá illőt.:)

2017. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
49%
Kedves kérdező , nem az hogy ezen az oldalon nem adnak értelmes választ, hanem te nem birod értelmezni a válaszolokat(hülye kérdésere, hülye válasz). Az 1.-en én is szakadtam, pedig igaza, a többieknek is igaza van , ha ezzel a ritka jó tulajdonsággal nem vagy hajlandó elfogadni a párod akkor szakitsatok, majd talál jobbat, Ennyi!
2017. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!