Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon ő is érdeklődik irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen kérdést olvastam már itt,hogy "Jajj,tetszem neki..? "stb. és soha nem igazán tudtam komolyan venni az ilyen kérdéseket,most viszont velem is egy hasonló szituáció történt meg. Akkor kezdjük a legelején:

Még nyár végén láttam őt,és a családját az egyik hipermarket-ben,előttünk álltak a kasszáknál,és már akkor felfigyeltem rá,de akkor még fogalmam sem volt arról,hogy egy suliba fogunk járni,egy évfolyamra,és az anyukája heti 2 órában fog engem tanítani.

A folyosón napi szinten sokszor látom,és mikor ránézek,akkor pár másodperc után elkapja a tekintetét. Amikor más lányokkal láttam a suliban,vagy csak belegondolok,hogy borzasztóan kicsi az esélye,hogy valaha is lesz köztünk valami,akkor nagyon elszomorodok.

Honnan tudhatom,hogy ő neki is bejövök és nem csak egyoldalú ez a dolog? Illetve ,hogyan tudnék úgy kezdeményezni,hogy ne tűnjek tolakodónak?



2017. okt. 6. 22:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve ez nem tudom,hogy jelent-e e valamit,de tegnap történt,ő a pad egyik végén ült,én a másikon,és közöttünk ott ültek a haverjaink,és szépen lassan kezdtek eltűnni az emberek,mindenki ment az órájára,majd már csak arra eszméltem föl,hogy ketten ülünk egy padon,a teljesen üres folyóson,ő telefonozott,de néha-néha felnézett,és volt,mikor rám pillantott.
2017. okt. 6. 22:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszélgettetek már? Biztosan érdeklődik irántad ezek alapján. Kezdj el vele beszélgetni, szólítsd le és ismerkedjetek. Sokan nem meri leszólítani a srácot, aki bejön neki, ha te is így vagy vele, akkor csak köszönj neki mindig, ha találkoztok, akkor látni fogja, hogy te érdeklődsz iránta. És ha ő is így van vele, akkor van esély rá, hogy beszélgetést kezdeményez.

Sok szerencsét, szurkolok nektek :)

2017. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!