Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliyaa kérdése:

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van barátnőm 2 éve, de mivel távkapcsolat eléggé rossz, hogy nem találkozunk és mostanában annyira nem "érdekel" már úgymond mint régen. De most új osztályba kerültem és megismerkedtem egy tök jó fej csajjal és egész jól elvagyunk. Azt mondta lelki társak is lehetnénk. Viszont van egy kis baj. Neki is van párja, de mégis kedves velem élőben és vicces... Mit tennétek a helyemben? Kérlek trollok kíméljetek <3

2017. okt. 22. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts a barátnöddel... ha már nem érdekel annyira, meg meg tudtál kedvelni úgy mást, akkor azt a kapcsolatot nincs értelme folytatni. a másik lány meg lehet arra vár, hogy neked ne legyen barátnőd (oké ez hülyén hangzik de ki tudja...). vagy deritsd ki valahogy hogy ő mit gondol rolad.
2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel ha úgy érzed hogy már nem ugyanolyan mint régen.Lelkileg jobb lesz neked is és neki is ha és finoman szakíts!Hidd el a lány még értékelni is fogja ha nyílt lapokkal játszol és szépen elengeded
2017. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nah most gondokodjunk kicsid bad boys-osan

nem ne hagyd ott addig a barátnődet míg nem biztos a másik lánnyal a "dolog".Maja,ha már eggyütt lesztek dobd a "régi"barátnődet.(sose hagyd magad sz*rban)

2017. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!