Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gá volt ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gá volt ez az ajándék amit a báratomnak adtam? :/

Figyelt kérdés

Eléggé bűntudatom van mivel szerintem nagyon mellényultam ajándékválasztás terén. Eloszor azt hidtem hogy milyen jó lesz, meg ezt csak poénbol akartam nem komolyan gondoltam. Naszol adtam a barátomnak 3hónapfordulóra egy perselyt amire az volt ráírva hogy nászútra, meg 1csokit.Megmutatta anyukajanak es lattam hogy nagyon nem tetszik neki ez a dolog higy ezt kapta a báratom tőlem:( es most annyira buntudatom van hogy a barátom szemebe alig tudok belenézni. ( ezt az ajándékot azert vettem neki mert par nappal elotte beszeltuk hogy majd hova fogunk menni naszutra meg ilyenek)

Lehet kicsit tenyleg tulzas volt:(

14l


2018. jan. 6. 09:23
 1/8 f.ferenc válasza:
50%

"Megmutatta anyukájának..." Ez gáz!

Érzelmileg még elkötelezett. Férfiasságot (nem szexuális értelemben), ne várj tőle.

"Ábrándozás az élet megrontója,

Mely kancsalúl, festett egekbe néz."

(Vörösmarty)

Tapasztalat, Kedves!

Aztán szép emlék lesz 20 év múlva...

2018. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
....hááát! 14 évesen eléggé gáz!
2018. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első 14 évesen milyen férfiasságot várnál?

Szerintem aranyos, de megértem miért nem örül(nek) neki, csak szimplán me foglalkozz a témával. :)

2018. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne is várj tőle ferfiasabb viselkedést, nagyon gaz dolog volt tőle, hogy megmutatta az anyjának 🤦 De meg ha lett volna annyi esze, hogy felfogja a viccet a sztoriban... Jézus ereje. Egyáltalán nem lőttél melle es nem te vagy a hibás, hanem inkább a fiu értelmi szintje (amiért őt se lehet hibáztatni, mert ebben a korban a fiuk meg ilyenek..)
2018. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Az anyukája túlságosan komolyan vette... Ha én kapnék egy ilyet a barátomtól, nem gondolnám, hogy gáz lenne, meg érteném, hogy csak poénból volt.:D De ha ennyire szégyelled magad emiatt, akkor beszéld meg a barátoddal.
2018. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
ne mis gyerkoccel jark. hozzad 17 eves merev peniszu fiuk illenek mar.
2018. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem túlzás. Van humorérzéked, valamint rá és kettőtökre gondoltál az ajándékkal. Teljesen rendben van. Hogy ő ezt hogyan éli meg. Arról mit tehetsz.
2018. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ezzel most megnyugtatatok❤
2018. jan. 6. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!