Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 napja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SENKIVAGYOK00 kérdése:

3 napja szakított velem a barátom, mostanában öngyilkos hajlamaim vannak, mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos! Azzal csak elismered, hogy gyáva vagy erre az életre. Szerezd vissza inkább a pasit!
2018. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ÉrettFfi ***** válasza:
Majd adj hálát a sorsnak mikor sokkal jobbal jösz össze, hogy szakítottatok. Én hálás vagyok azoknak akiknek nem kellettem mert náluk sokkal jobb kapcsolatban vagyok.
2018. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Öngyilkos bármikor lehetsz. Nem kéne még előbb néhány dolgot megtapasztalni? Lesz ez még sokkal rosszabb de sokkal jobb is. Az ilyen dolgok elmúlnak főleg még 16 évesen.

Foggyál le aztán egyből lesz egy új barátod.

2018. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bármit, de mindenek előtt gumikalapáccsal, kisebb kopogtatással verd ki a fejedből ezt a hülyeséget! Gondolj arra, majd ha 20 év múlva gyerekeid lesznek, és azoknak örülni fogsz, mitől fosztanád meg magad, ha most...! Remélem, világosan fogalmaztam! :-) :-)
2018. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Milyen volt vele a szex? Bocs, de fontos kérdés.
2018. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok bátorító gondolatokat, sikerült nagyreszben túl lépnem rajta, viszont most az intenzíven fekszik hiszen súlyos baleset érte őt, igazából ez a dolog megint mélyen érintett engem és nem tudom, hogy mit tegyek.
2018. jan. 29. 11:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Latogasd meg mondjuk!
2018. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!