Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megéri fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri fiatal korban hanyagolni a párkapcsolatokat és inkább a tanulásra koncentrálni?

Figyelt kérdés
Vélemények/tapasztalatok? Valaki már megbánta hogy nem voltak párkapcsolatai? Vagy jól döntöttél, és inkább huszonéves korban kezdesz el ismerkedni?
2018. jan. 20. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy fiatal korban mindenképp a tanulásra kell koncentrálni DE ha megtetszik 1 lány/fiú akkor nyugodtan összejöhetsz vele nem fog hátráltatni a céljaid elérésében csak meg kell találnod az egyensúlyt a kapcsolatok és az iskola között.Inkább a féktelen bulizás a KEMÉNY drogok és a rossz társaság hátráltathat téged
2018. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy meg kell találni az arany középutat a tanulás, és a magánélet között. Nem jó, ha ennyi idősen állandóan pasizik/csajozik az ember, de az sem egészséges, ha valaki állandóan csak tanul. Ki kell használni a fiatalságot, mert nagyon gyorsan elrepül, viszont a jövőnk megalapozása is éppúgy fontos, mint az, hogy élvezzük az életet. Legalábbis szerintem.
2018. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, hogy 14-20 éves korom között nem ismerkedtem. Sokáig introvertált voltam, ez egyetem második évében változott meg. Addig fontosabb volt számomra a tanulás és akikkel beszéltem, és fordítva csinálták, azok vagy megbánták, vagy nem érdekelte őket a tanulás annyira, mint engem (nem mérnökök lettek). Aki első évben bulizott tanulás helyett, jó kapcsolatokat épített ki, de utána nehezebb volt az egyetemen talpon maradniuk, nekem meg könnyebb volt ismerkednem.


Üres dumának tartom, hogy meg kell találni az egyensúlyt. A kötelezettségeim teljesítése mellett ez nekem nem volt lehetőség és szükség sem. Amikor sikerült egyenesbe hozni a tanulást, a karrierem (szülői támogatás nélkül), akkor lett szabadidőm, amit párkapcsolatra tudtam szánni. És hidd el, nem maradtam le semmiről, amit nem sikerül bepótolni. Akinek több lehetősége van, például a szülei támogatják a tanulását és a megélhetését (élelmezés, szállás), esetleg nem baj, ha pár év pluszt ráhúz az egyetemre, azaz nem saját magáról kell gondoskodnia, annak több ideje marad a párkapcsolatra. Ez mindenkinek egyéni szinten változik, mik a lehetőségei és a prioritásai. Ezért tartom üres dumának az egyensúly megtalálását.


Továbbá sosem akartam egy 14-18 éves gondolkodású emberrel párkapcsolatot, legfeljebb üres szexet a hormonok miatt. 16-20 között nagyon sokat fejlődik az ember hozzáállás a dolgokhoz. Mindig is felnőttesebben komolyabban szerettem kommunikálni, nem tinisen.

2018. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!