Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem? Nemrég ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem? Nemrég ért véget egy kihűlt párkapcsolatom, és nem merek újba belekezdeni.

Figyelt kérdés
A volt páromba sose voltam szerelmes, de ettől függetlenül jól megértettük egymást. Így utólag már bánom, hogy belementem a kapcsolatba, mikor az én részemről csak baráti szeretet volt az egész. Most, hogy végképp szétváltunk, már félek újba belekezdeni. És félek szerelmes is lenni, mert félek, hogy egyszer annak is vége szakad és megint egy kihűlt kapcsolatba kerülök, így újra szakítás lesz a vége. Mostanában, talán épp ezért, de egyáltalán nem is találok olyan embert, akivel eltudnám képzelni, hogy együtt élek. Nem akarom, hogy újra fájjon. Viszont félek a magánytól is. Ördögi egy állapot. Egyre jobban fáj a dolog. Lesz ez jobb? Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben.
2016. nov. 13. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltam. A félelmet kell megtanulni leküzdeni. Az agyacskád ezzel védekezik, de hazudik neked. Ne higgy neki.


33F

2016. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Nő/férfi vagy, Kérdező?
2016. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2016. nov. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!