Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor lepjek vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lepjek vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel par eve nagyon joban voltunk de azota nem talalkoztunk sulivaltas stb miatt. Most viszont gyakran osszefutunk es rajottem, hogy nekem nagyon bejon. A hugaval raadasul nagyon nagyon joban vagyok. A srac is ad jeleket, allandoan engem nez es latni rajta... de lehet hogy csak bebeszelem magamnak mert a lanyok mar csak ilyenek. : D Nem szeretnem elkapkodni de mar megorulok erte...

Mit tegyek? Ha ujra elkezdunk beszelgetni hivjam el valahova? Vagy adjak jeleket hogy reszemrol tobb is lehetne?

18L


2018. febr. 13. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lépj. Kezdj el vele újra beszélgetni, de szerintem várd meg míg ő hív el
2018. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Kezdj vele beszelgetni es nezd meg hogy alakul a tovabbiakban... ha erdeklodik irantad, el fog hivni randira, hacsak nem toketlen
2018. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is, meg a szólás szerint is:

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!, ill.

Szemesnek áll a világ!, ill.

Mindenki a saját szerencséjének kovácsa! szóval hívd el, azután, ha kettesben beszélgettek, kiderül, h.

a.) ő is hasonlóan érez (akkor jó esetben, mint azt fent írták, elhív randira

b.) kiderül, h. Te tényleg így érzel-e iránta, v. csak 'bebeszélted, beképzelted' magadnak, és nem feltétlenül belé, hanem a szerelembe vagy szerelmes, és csak azért pont ő, mert ő van jelenleg 'kéznél', benned meg dolgoznak a hormonok...


Elhívtad már vhová?

2018. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!