Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 13 éves lány és 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány és 19 éves fiú lehet párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért fordultam hozzátok hogy megkérdezzem tőletek hogy engedett-e az hogy járjak egy 13 éves lánnyal..

Nem vagyok pedofil, 14 évesnek tette magát eddig, mondtam hogy az úgy belefér még,akkor én közben megszerettem és egyszerűen nem bírom elengedni.. És így most hogy 13 één félek az ügyek miatt..És nem akarok vele közösülést létesíteni,ezt így előre mondom. 1-2 évig nem.. 14 meglesz és ha ő hozza fől akkor aztmondod hogy oké..

De még nem járunk,de mind a 2 en tobbet érzünk egymás íránt.

És amúgy meg érettebb mint a kora.



2018. ápr. 7. 09:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mi van most?🙂
2020. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Na 17 éves a lány. Együtt vagytok még?
2023. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most már járhattok.
nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Na még mindig együtt vagytok? Azóta el telt már 6 év... :D
febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 3 évig voltunk együtt.
márc. 27. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!