Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Megcsaltam egy másik lánnyal, aki nem is tudja, hogy van barátnőm. Elakarom mondani a csajomnak, hogy mi történt, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá, mert úgy érzem, hogy már nem szeretem, ő viszont engem nagyon. Azt mondta, hogy egy esélyt ad, ha megcsalom mindennek vége. Hol kellene ezt megbeszélni és hogyan? Vagy ne is mondjam el neki, hogy megcsaltam, csak szakitsak vele?
2018. máj. 2. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi amit csinálsz... Mond el minél előbb szegény lánynak, minél tovább húzod annál rosszabb lesz neki...
2018. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Elé állsz és megmondod, hogy "Egy aljas patkány voltam, megbocsáthatatlan, amit tettem, megcsaltalak, úgyhogy zárjuk le, mert már nincsenek érzéseim irántad."

Szegény lány...

2018. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szegény lány? Elolvastad egyáltalán amit a válaszoknál írtam? Folyton emlegette a megcsalást a részéről, és nem kizárt, hogy nem tette meg
2018. máj. 4. 20:51
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen,szegeny lany.

"Nem kizart,hogy nem tette meg"😅

Teljesen mas beszelni rola mint megtenni:)

2018. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!