Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért ti is szakítottatok volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ti is szakítottatok volna?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,a lány 15,10 hónapot voltunk együtt. Korábban is rakott ki magáról "túl szexi" képet facebookra,de addig kérleltem hogy 3 nap alatt sikerült törölnie. 2 hete viszont megint kirakott egy egész érdekeset,ráadásul egy haveromtól tudtam meg (havi egyszer ha felmegyek,csak messengert használok) mert rámírt hogy ez meg mi a fene. 2 hétig könyörögtem hogy ne rakjon ki ilyen képeket magáról,nem csak róla lesz véleménye az embereknek de rám is rossz fényt vet hogy a párom azthiszi hogy valami playmate. Ma viszont megelégeltem,már csak az járt a fejemben hogy úgyis mindenki látta a képet a 2 hét alatt és már csak szégyent érzek miatta,ezért szakítottam.

Jól tettem?

Szerintem ha szeretett volna akkor levette volna vagy eleve ki se rakja.



#lány #tini #kamasz #playmate #aulöltözött #pont nincs kint a bimbója
2018. jún. 15. 21:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Amúgy meg sok lány olyan, még a csinosabbja is, akik ezt tudják is magukról, hogy szeretnek társaságban vagy akár a pasijuknak arról picsogni, hogy jaj, hogy nézek ki, úristen, ez meg az nem jó rajtam, holott nagyon is tudják, hogy dögösek. Csak játsszák az eszüket.

Azért csinálják ezt, mert várják a dicséretet, hogy majd dehogyis, jól nézel ki, stb. Az átlagosabb barátnőik előtt meg azért mondanak ilyeneket, hogy ne érezzék magukat rosszul a barinők, hogy azt lássák a csinos barátnőjüktől, hogy nem beképzelt, ő sem szeret magán sokmindent, nem látja magát olyan szépnek. De ez csak színjáték, részben azért, hogy dicsérjék őket, részben pedig, hogy ne tartsák őket olyannak, aki el van szállva magától.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy annyira önbizalomhiányos volt régebben az exbarátnőd, lehet csak megjátszotta magát neked, hogy bókolj neki.

2018. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó ez részben igaz csak. Az én exem nem volt ez a fajta tényleg. Nem csak cicababák léteznek....
2018. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!