Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta hogy szeret de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy szeret de még érez a volt barátja iránt is valamit Szerintetek mi van vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnöm mármint jelen esetben volt barátnöm akivel régóta ismerjük egymást.

Sokszor kerülgetük egymást de soha nem jöttünk össze.

De aztán tavaly összejöt egy sráccal akivel Nagyon nem illeték egymáshoz teljesen különböző emberek voltak és ez végül rá is ment a kapcsolatra. Februárba szakítottak először utána persze még megprobálták mégegyszer mert a srác még akarta de a lány már inkább engem akart és egyre többet beszéltunk facen egyre többet voltunk egymás társaságába.

Aztán amikor március végén szakítottak én rámentem és utána valahogy április közepén meg is volt az első csók és utána folytatodot is minden.

Nagyon jó ment minden egy másfél hónapig Nagon jól megértetuk egymást és tényleg boldogok voltunk amikor egyszer több napon keresztül rossz kedve volt és akkor elmondta hogy nagyon szeret és azt hitte hogy teljesen túl van már a volt barátján De az éjszaka vele álmodot és teljesen öszezavarodot hogy kitöl mit akar.

Azt mondta hogy egyszerűen feljottek régi emlékek stb.

És még hogy neki idő kell hogy átgondolja hogy mit akar.

Úgy gondolja hogy én velem jobban eltudja képzelni a jövöjét de nem akar véletlen megbántani hogy van hogy másra gondol. És hogy még iránta is vannak érzései és nem tudja azért pontosan elmondani hogy kitől mit akar.

Most jelen pillanatba ott tartunk hogy napi rendszereségel beszélunk facen van hogy ő keres van hogy én.

Ez másfél hete történt azóta egyszer találkoztunk igazábol abból ált hogy veszekedtunk olelkeztunk csokoloztunk veszekedtunk csokoloztunk ölelkezdtunk és így tovább és így tovább.

Igazábol nem is tudom hogy milyen választ is várok pontosan.

Csak igazábol véleményt szeretnék hallani vagy hogy valakivel volt e már valami hasonló?


2018. jún. 16. 21:38
 1/1 anonim válasza:
Hívd el valami olyan helyre, ahol tudtok kettesben beszélgetni. Hagyj neki időt a gondolkozás rá, ne siess vele. Tölts el vele egy napot ami után tudni fogja, hogy mit akar.
2018. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!