Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hogy viselte amikor megtudt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselte amikor megtudta hogy a volt párjának párja lett?

Figyelt kérdés
nekem ketté tört a szívem, nagyon fáj ha nektek is hogy jutottatok túl ezen? 19l

2018. jún. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én 18 voltam amikor egy nagyobb betegségem miatt elhagyott a párom, majd rá egy hónappal már volt barátja.


Tönkre akartam tenni mindkettejüket, aztán inkább hagytam az egészet, minden létező felületen blokkoltam őket és most már csak ritkán jut eszembe.


22F

2018. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%

5 éve szakított velem, mert más tetszett neki. Azóta is egyedül van és a kutyának se kell 😁

De utána volt egy fiú, akivel 2 hónap után rájöttünk, hogy ez nem szerelem, csak szeretet. Nem volt köztünk szexuális vonzalom se, hiszen szinte bátyámként tekintettem rá. Barátok maradtunk, de amikor barátnője lett megszakadt a szívem, hiába nem “úgy” szerettem őt. Bár inkább csak féltéleny voltam, hogy miért nem sikerült nekünk. Azután megszakítottam vele minden kapcsolatot

2018. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ugy szakitanak mint velem, hogy masnapra a masikal van egyutt, azt nagyon rosszul lehet viselni, foleg addig mig nem tudod ki az. Az elso kozos kepuk utan amit feltettek, (igaz nem az exem tette fel), nagyon rosszul esett, mindent szejjelvertem volna.

Visont mar mara elmult, azota az az exemmel joba vagyok szakitottak vele is (aki miatt mi szetmentunk). Es nem azert vagyok joba vele, hogy osszejojjunk, mert az exet meg mindig jobban szereti(persze velem jokat lehet beszelni, mert figyelmes vagyok, stb.) es en amugy se akarnam azok utan amit hallottam rola.

2018. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háát exemnek nem igazán párkapcsolata inkább kalandjai voltak utánam..ezek nem is nagyon érdekeltek, az zavart inkább hogy minden barátnőmre ráhajtott:) (persze volt olyan akivel "majdnem" össze is jött..) az azért rendesen szíven ütött:D de rájöttem hogy jobb vagyok náluk..nem rakom ki mindenem így is van olyan akinek kellek szal jaa (huh ez elég egoistán hangzott, bocsi)
2018. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokat sírtam:D Aztán rengeteget nevettem, mert tudtam, hogy csak jól megdugatta magát, mint ahogy előttem is, és akkor is, amikor velem volt:D
2018. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!