Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogyha mèg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogyha mèg nem akarok kapcsolatot 17 èvesen?

Figyelt kérdés

Sosem volt mèg kapcsolatom sőt mèg semmilyen èrintkezèsbe nem kerültem az ellenkező nemmel. Eddig azt hittem hogy akartam egy párkapcsolatot de ahogy telik az idő egyre jobban kezdek rájönni hogy ez csak egy természetes kamaszkori kivancsisag. Jobban átgondolva szinte taszìt egy párkapcsolat. Egyszerűen nem èrzem ùgy hogy el tudnám magam kötelezni egy fiú mellett akár èvekre. Megijeszt a gondolat hogy meg kell nyìljak valaki előtt hogy sebezhető leszek ezután a szàmàra. Ùgy èrzem hogy nem tudnék senkit sem igazán szeretni maximum baráti szinten. Már nem is igazán hiszek a szerelemben.

Ràadàsul nagyon sok időt el is venne tőlem egy komolyabb kapcsolat nem maradna időm rengeteg dologra ès ha mèg szakìtunk is (már pedig ez szinte mindig ìgy törtènik( akkor ezt az időt dobhatom a kukàba. Ùgy èrzem jò mèg ìgy nekem egyedül. Csak furának èrzem mert körülöttem szinte màr mindenkinek volt köze fiùkhoz mèg ha csak kavarás szintjèn is èn viszont olyan vagyok mint aki apácának keszûl:D

Normális ez? Vagy csak mèg nem vagyok èrett egy kapcsolatra?

17/L



2018. jún. 18. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És az normális, hogy én már nem akarok kapcsolatot 28 évesen?
2018. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Normális teljesen. Ne siettesd azt amire nem érzed hogy készen állsz.
2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogy normális e azt nem tudom, de szinte ugyan igy vagyok én is.

17f

2018. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!