Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj hogyha 16 évesen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogyha 16 évesen az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 leszek még nem volt semmilyen kapcsolatom de azt vettem észre,hogy a 20-25 körüli pasik sokkal jobban felkeltik a figyelmemet. Sokkal vonzóbbnak találom őket. Miért van ez?

20 fölöttiek ti összejönnétek fiatalabbal?



2018. jún. 19. 22:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én nem ferdehajlamúságnak mondanám, hanem inkább éretlenségnek.
2018. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Bajnak nem baj, hogy jobban tetszenek, de ha igazi érett huszonévesre vágysz, akkor ne nagyon reménykedj. Egy pl. 24 éves srác jobb esetben nem egy tizenéves - bocsi, hogy ezt írom - kislánnyal fog összejönni, de még szexet sem akarna tőle. Ha mégis, akkor ahogy a 11-es is írta, éretlen. De egyébként ahogy elnézek sok huszonévest... Nem sokkal érettebbek egy 16 évesnél.

25/F

2018. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
29 vagyok, simán összejönnék 16 évessel, ha nem retardált és jól kijövünk egymással. Rohadtul nem a kor számít.
2018. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

én ha azt mondom, hogy össze jönnék egy 10-12 évessel ha érett a gondolkodása, meg jól kijövünk én lennék a világ egyik legbetegebb embere, meg kapnám az ívet itt is rendesen

tegyük fel hogy vagyok 18 éves és mondanák hogy van egy 9 éves barátnőm

mindenki elítélne és nagyon is jogosan hiszen egy gyerek, sokaknak az is szúrná a szemét hogy fele anyi idős mint én...

de ha a lány már nem 9 lenne hanem 14 vagy esetleg 16 és egy 35-40 éves lennék és úgy lennénk együtt legtöbben egyből tapsikolnának, hogy ez igen, ez elfogadható... pedig szerintem ez se külömb az előzőtől (legalább is nem sokkal jobb)

mondhat bárki bármit, egy 16 éves is és egy 10 éves is nagyon gyerek egy hozzá 2szer idősebb pasihoz

ezen nincs mit szépíteni ez van...

nem azért másabb mert van egy olyan törvény hogy 14 év alatt büntetendő, vagy mert a lány nem fejlett testileg, hanem azért mert a legtöbb ember csak érzi, hogy nem jó ez a nagy korkülönbség...

csak a pasikba benne van, hogy fiatalon milyen császár lennék már egy 20-25 éves nővel, idősebben pedig milyen király lenne már egy fiatal, feszes, formás barátnő



(minden félre értés kizárása érdekében, nem vagyok 18, nincs se kilenc éves barátnőm, se 14 alatti, sőt 14 fölötti se, jelenleg szingli vagyok, nincsennek olyan vágyaim hogy kislányokkal legyek, van az a korkülönbség ami belefér, 16 éves 20-23 évessel is simán, csak egy véleményt mondtam, senkinek nem kötelessége velem egyet érteni, mindenki azt gondol amit akar)

2018. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
#13 Persze, ha a két fél valahol egyszinten van, akkor igen, tényleg nem számít a kor. Egyébként meg nagyon is számít. Egy értelmes huszonéves, ha összejön is egy tinilánnyal, hamar rájön, hogy ez a kapcsolat nagyon nem oké.
2018. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem meg a fiatal csajok tetszenek !
2018. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
30 èves vagyok ès 16 èves lánnyal járok ès? Nagyon szeretjük egymást. Leszoktattam a cigiről, jò pèldát mutatok neki ès számomra nem a szexualitás a lènyeg, hanem az, hogy együtt lehessünk. Az ölelelèse mindennèl többet èr. Nálunk megvan a lelki összhang ès egymás feltètel nèlküli imádata. Volt barátja 18 volt ès belevitte rossz dolgokba. (Pia, cigi) èn ezekről leszoktattam. Sokat tanulunk egymástòl, ùgyhogy erről ennyit.
2018. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy alakultak a dolgok? Én is hasonló cipőben járok, csak én fiú létemre aggódok azon, hogy egy 16 éves lány összejönne-e velem. 21/F

2019. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!