Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal lány, idősebb pasi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány, idősebb pasi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lányok, barátság, szerelem, esetleg csak a pénz, vagy miért, illetve miért nem?
2018. júl. 4. 05:15
1 2 3
 11/29 Katesz01 válasza:
46%
èn 16 vagyok s most szerelmes egy 25 èves stràcba, Baràtommal is szakitottam. A pènz nem szàmit, nincs is neki rendes munkàja (zene kritikus).
2018. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén szólva így, hogy 16 éves lány, 38 éves férfi elég meredek. De különben meg, hol van az megírva, hogy amint betölti a 18-at az ember már felnőtt lesz? Nagyon sok szellemileg és lelkileg is lemaradt 40 év körüli ember van. Nem csak férfiak, nők is. Nekem csak át kell néznem a szexualitás kategóriába és már látom. Igaz Vint Alex? Biztos vagyok benne, hogy még itt vagy ezen az oldalon.


18 éves korától a lány meg azt csinál felőlem, amit akar, hisz jogilag már felnőtt.

2019. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
16 vagyok. Max. 6 évvel idősebb barátot tudnék elképzelni magamnak,de a korombeliek jobban bejönnek. Minek érdekeljen a pénz,vagy van-e kocsija? Nem vagyunk felnőttek,hogy már együttélést tervezzek vagy hasonló. Sokkal de sokkal idősebb pasival meg már egyszerűen nem is tudnám magamat elképzelni.
2019. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem számít se a kor se a pénz

Ha szimpatikus lenne akk leszarnam a többit

2019. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%
A 10 vagy több év korkülönbséggel a párok rövidebb ideig örülhetnek egymásnak, mint az azonos korúak. Amikor az egyik eléri az 50-55 év körüli kort, ott már erősen benéznek az öregedéssel járó problémák. 15 év múlva pedig a fiatalabb fél nagy valószínűséggel betegápolóvá avanzsál.
2019. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
76%
27 éves làny vagyok, a férjem 45 éves lesz nyàron. Semmilyen vita vagy eltéro életszemlélet nincs, azzal meg, hogy mi lesz 20 év mulva, ràérek 20 év mulva foglalkozni, nem mondanék le errol a boldogsàgrol emiatt :)
2019. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem tagadom, hogy nagyon sok fiatal lány csak a pénzért, a tárgyakért van idősebb férfival. De ez nem feltétlen van így és nem kellene általánosítani.


Az ilyen nőkre hajlamosak rávágni h pénzhajhászok. Pedig sokkal több bújhat meg emögött.


Egy idősebb férfi már kiélte magát, nem csak a kalandokra megy. Egy nő megkaphatja tőle a hűséget és esetlegesen a családot, gyerekeket.


Valljuk be emellett, h az idősebb férfiak zöme sokkal nagyobb tisztelettel bánik egy nővel mint a kortársaik,és ugyanúgy rendelkeznek humorérzékkel és az élettapasztalatból adódó bölcsességgel.


A mai fiatal fiúk többsége még nem érett. És ezt tapasztalatból mondom.


Egy nálam 20 évvel idősebb férfivel élek évek óta. Soha nem érdekelt a pénze.. Mert igazából mindent közösen vettünk meg. A házat, autót. Közösen hoztunk létre egy céget, amit még én kezdtem tervezgetni, szervezni.. Még mielőtt megismertem.

Felesben fizetünk mindent. Egymás egyenlő partnerei tudunk lenni

És boldogok vagyunk. Ez a velem egykorúakkal sosem jött össze.


Nem vagyok ellenük sem nyilván és vannak kivételek de az én tapasztalatom ez.

2019. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki máshogy gondolja. Én 19 éves vagyok de egy 22-23 éves fiút is soknak tartanék magamnak.

De tesóm barátnője és a férfi között 16 év van.

2019. júl. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
A szüleim között 9 év van, apám még tanította is anyumat. Teljesen jól működik
2019. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
78%

Egy idősebb pasi érettebb mindenben és a korombeliek sose jöttek be igazán. Úgyhogy plusz 15 éves is simán el tudnék képzelni a pasi javára.

Egy tinilány.

2019. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!