Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal lány, idősebb pasi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány, idősebb pasi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lányok, barátság, szerelem, esetleg csak a pénz, vagy miért, illetve miért nem?
2018. júl. 4. 05:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

Én is leírom akkor a véleményemet.

Egy nő már 15 évesen képes a szülésre, sőt még a fiatalabbak is.

A férfiak figyelmét így már felkeltik, mivel a szexualitás az evolúció fenntartását szolgálja és minden emberben benne van az inger, hogy utódokat nemzhessenek és erről nem az ember dönt, mert mint az előbb említettem a szexualitás INGER az utód nemzésre még, ha az ember nem is akar.

Ne csodálkozzon senki, ha az idősebb férfiak figyelmét is felkelti ez a korosztály.

A mai csajok meg ráraknak egy lapáttal azzal, hogy az intim részeket kiemelő ruhákat hordanak ezzel jelezve a férfiakat, hogy már készen állnak a szaporodásra.

A feszes bőr meg annál is imponálóbb szóval a fiatalabb korosztályban lévő nők előnyt élveznek a férfiaknál.

2019. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
32%
Személy szerint én ezt tök okésnak gondolom. Nyilván nem egy 16-25 éves kombóra gondolok, mert az baromi sok, de pl egy 16-20 vagy egy 25-30 teljesen jó,sőt szerintem sokkal jobb,mintha azonos korúak lennének. Max 6 év különbség. És mindenképp a férfi legyen az idősebb. Tini korban meg főleg, hiszen egy 16 éves lány sokkal érettebb mint egy 16 éves srác. Aki meg 20-30 évesen hozzámegy egy 60+ éves férfihoz, az alap, hogy csak a pénzért teszi. Egyébként szerintem a nők számára is vonzóbbak a néhány évvel idősebb pasik.
2019. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

17 évesen minimum 20 évessel jönnék össze, de az lenne a legjobb, ha a srác 20-25 közti lenne, mert arra még nem mondható, hogy olyan nagy a korkülönbség.

Nem szidni akarom ezzel a fiúkat és persze vannak éretlen lányok is, de köztudott tény, hogy a fiúk később érnek. Ehhez elég körülnézni egy iskolában vagy bárhol, megnéznu, hogy hogy viselkednek a fiúk. Nálunk a gimnáziumban papírgalacsinokat dobálnak, kajával dobálóznak, felállnak a padra, szünetben csajokat hívnak fel az internetről, a pad végébe virágot ültetnek... Mint a 7 évesek.

A legtöbb kamasz fiú nekem túl gyerekes, kisfiús. A külsejük is és az is, ahogy viselkednek. Egyszer tetszett csak korombeli fiú, 13-14 évesen, azóta csak idősebbekbe voltam szerelmes. Most is egy 12 évvel idősebb férfi tetszik, de ez plátói és az is fog maradni. Tudom, egy 29 éves idős lenne hozzám.

De ha majd én is 20 felett leszek, akkor simán el tudom képzelni.

2019. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Anyám és apám úgy találkozik, hogy anyám 20, apám 37 éves volt.máig boldogan élnek,már majdnem 25 éve
2020. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
normális. aki mást ír, az irigy és képmutató.
2020. máj. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
13%
Mennyi undorító pedofil van ezen az oldalon.....
2020. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%
Én 27 éves vagyok és még nem volt 19-nél idősebb barátnőm. A 16-19 éves korosztály számomra a legvonzóbb. Utána lehet olvasni pszichológiai könyvekben, hogy a serdülő korú lányokhoz való vonzódás nem számít pedofíliának. A pedofília az éretlen, serdülőkor előtt álló 14 év alatti lányokra vonatkozik. Szóval külsőre semmi gond nincs azzal, ha vonzódsz ehhez a korosztályhoz. Az más kérdés, hogy személyiségben mennyire passzol két ember. Mondjuk egy 16 éves és egy 30 éves között nehezen tudok elképzleni komoly kapcsolatot, de mndjuk egy 18-20 éves és 30 éves között már szerintem abszolút rendben van. 16-18 éves kor között rengeteget érik a személyiség. Nagyon sokat számít a tapasztalataim szerint.
2021. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%

#21 Az, hogy képes a szülésre, az nem azt jelenti, hogy egészséges tinédzser korban szülni, és nem léphetnek fel komplikációk. Egy nő a huszas éveiben a legtermékenyebb, nem tinikorában. Sőt egyes kutatásokban huszas évei vége, harmincas évei eleje van megjelölve mint legtermékenyebb időszak.

Egyébként is a kislányok 10-13 éves korukban általában már menstruálnak, szóval ez milyen érv már, hogy akkor termékenyek...

És még csak az evolúciós duma se jó érv, mert az emberek az állatokkal ellentétben a szexet nem csak a fajfenttartásra használják, hanem szociális kapcsolatok fejlesztésére is (angolul social bonding).

2021. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
Attól függ. Ha jól elvannak az ő dolguk. Bár én szerintem a lánynak célszerű megvárni a 18-at, hogy nagykorú legyen.
2022. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!