Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátommal még friss a kapcsolatunk és én ducibb lány vagyok, ő pedig vékony.

Egyre többször mondogatja amikor mellettem van, hogy az utcán az a csaj milyen jól néz ki meg milyen tökéletes és én erre nem tudok mit mondani.

Úgy gondolom, hogy akkor én nem is tetszem neki.

De akkor nem értem miért szeret és szinte minden nap együtt vagyunk.

Már bemutattuk egymást a családnak is, meg őt már megcsalták és én nem akarom őt semmiféleképpen megcsalni, és ő sem engem, inkább elmondja hogyha mással akar lenni, de nem értem miért mondja előttem és ezt pl miért nem tartja magában.


2018. júl. 17. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert te csak egy pótlék vagy neki. Nem tudott jobbat találni, ezért jó vagy neki egy ideig.
2018. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert tahó. Nem fogja fel,h megbánt. Te is nézegessél izmos pasikat meg tegyél megjegyzést.
2018. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert nem mondod meg neki, hogy zavar? Lehet, hogy ha szolnal, eszrevenne magat, bar fura, hogy magatol nem megy.
2018. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat én ha tudnám hogy más jobban tetszik neki mint én akkor viszlát. Meg még ha mondogatja is 3 alkalomig várnék utána úgy vágnam szájba ahogy van és ott is hagynám egy életre.
2018. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Girl én értem hogy szerelmes vagy de ezen vagy változtatni kell vagy kidobni

Ne hasonlítsd magad másokhoz és ne érezd magad rosszúl emiatt

Mindenki megnézi a szép embereket mondjuk csak van aki kimondja van aki nem

Szóval lehet azért mondja mert céloz hogy te is csinos lennél úgy vagy pl csak mondja mert kimondja a véleményét de ezt te tudod eldönteni mert én nem tudom hogy mondja konkrétan a mondatot

2018. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hat ez egy nagy hülyeség amit írtál már ne is haragudj.
2018. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most el foglak kesetíteni. Ugye adva van egy srác, akit nem rég megcsaltak. Neki igazából nem az exe elvesztése fáj, hanem az, hogy megcsalták. Azt gondolja, hogy egy duci lánnyal kevesebb, sőt semmi esély arra, hogy újra átélje ezt a megcsalás érzést, ami az egoját is megtépázta. Amint helyrerázod az egoját, keresni fog egy másik-az exéhez hasonló-lányt. Én a helyedben szakítanék vele. Bocsi az őszinteségemért.
2018. júl. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!