Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi időt adjak neki/mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak neki/mikor próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Egy napja mondta ki a barátnőm, hogy szakítsunk. Gyakorlatilag az én viselkedésem miatt, amit tanúsítottam mostanság, melyek egy részét én se tudom honnan, egy másik a figyelem hiányából ered amit éreztem (úgy éreztem inkább másokra figyelt, de végül is azért mert én is negatív voltam, szóval egy ördögi kör). Tegnap egy félig vita-félig beszélgetés keretein belül mondta, hogy szerinte túl másak vagyunk és legyen vége. Négy hónapja voltunk együtt. Viselkedés terén nem kell túlságosan brutálisra gondolni, de őt megbántottam, ennyi a lényeg. Gondolkodtam, magamba szálltam, rájöttem egy kicsikét tényleg elvetettem a dolgot, nagyobb volt az egóm mint kéne. De hajlandó vagyok lenyelni és bocsánatot kérni hűen, valamint újrakezdeni vele. Akarok neki is adni egy kis időt, nem akarom lerohanni ill. idegesítő lenni. Szerintetek mikor lenne jó elmondani/leírni neki, hogy mit is gondolok? Megjegyzem, én nem hiszem, hogy emiatt szakítani kellett volna, de ha ennyire megsértettem ám legyen, nem érdekel, csak újra vissza szeretném őt kapni.
2018. júl. 19. 20:35
 1/7 anonim válasza:
100%

Huu, ugy gondolom h minel hamarabb mond el neki h te nagyon megbantad es h nagyon hianyzik mivel gondolj bele, ha szakitotatok is meg erez irantad valami es lehet ha sokat varsz mar nem biztos h fog..


De ez az en velemenyem, lehet h mas is van a dologba csak most pont volt egy indoka amiert szakithat..

2018. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az újra visszaszerzem dologgal azért óvatosan. Én is voltamár ilyen cipőben. Visszaengedtem a srácot,megbeszéltünk mindent az akkori 3 hónapból lett aztán több, mint 2,5 év, de akkor tenyleg láttuk,hogy hosszú távon nem fog működni,túl másak vagyunk. Ő fél nap után kérte vissza magát.

De szerintem a jobb az,ha kicsit külön vagytok,de úgy, hogy tartjátok a kapcsolatot. Mondd el neki, hogy átgondoltad,ezt meg ezt beismered,hogy nem így kellett volna, és sajnálod,hogy megbántottad,reméled,hogy helyre tudod hozni,még mindig szereted.

Ha pozitívan válaszol,akkor beszélgessetek sokat,és max egy hét múlva kérdezd meg tőle, hogy újrakezdhetnétek-e.

2018. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos.. szerintem ez az idő olyan... 1 és 3 közötti nap lenne. SZERINTEM, de nem muszáj rám hallgatni.
2018. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom jobb külön pár napra. Azt akarom esetlegesen ő is magába nézzen ill. ebbe az egész dologba, mert hozott fel érveket amik nem igazán tükrözték a valóságot, sőt még kicsit fájtak is. Irni azért nem akarok, mert nem akarom azt a látszatot kelteni, hogy rá vagyok tapadva, meg, hogy ezzel bombázom. Biztosan neki is fáj ez az egész, de megint, nem akarok irritáló lenni.
2018. júl. 19. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Három, max négy nap szerintem elég. Azalatt már kétszer is át tudta gondolni. Többet ne várj, nehogy azt higyje, hezitálsz. Szerintem mindent mondj el neki, amit itt leírtál, hogy megértse a te szemszögedből a dolgokat. Légy vele őszinte. Neked is jól fog esni. Plusz valami extra figyelmesség, nem nagy dolog, de egy szál rózsa hatásos tud lenni. Sokan nem is gondolják, mennyit tud jelenteni ez egy lánynak :) 18/L
2018. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráírtam, őszintén leírtam mindent valamint mondtam, hogy jó lenne élőben is megbeszélni. Még visszaírni se volt képes...
2018. júl. 22. 22:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Utólag írt, most talán alakulóban van a dolog.
2018. júl. 24. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!