Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első szakítás, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakítás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam a lányba, 2 hónapig voltunk együtt, neki 1 hét után már van egy pasija, békésen váltunk el, hogyan lépjek tovább, nagyon szenvedek ettől a szakítástól :(

2018. júl. 31. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress hobbit. Én a szakítás után elkezdtem kondizni
2018. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a sportba menekültem. 2 év sport után szakítottam a barátommal, akkor kezdtem el sooookkal inkább rákapcsolni, és minden időmet és energiánat ebbe fektettem. Nekem segített
2018. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ne sajnáld magad, mert az nem segít. valószínűleg, ha ilyen hamar túllépett rajtad, akkor nem voltál neki annyira fontos, mint ő neked, így ne is bánd, hogy vége.


foglald el magad. legyél sokat barátokkal, kezdj el kondizni, tanulj hangszeren, akármi, ami eltereli a figyelmed.

2018. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket, rajta leszek mindenképpen azon, hogy lekössem magam :)
2018. júl. 31. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónapos kapcsolaton könnyen túl tudsz lépni. Nekem is 4 hónapja volt az első szakításom, a kapcsolat 2 évig tartott, de mára már sokkal jobban vagyok.Kondizok,társaságba járok, ismerkedek, barátaimmal közös programjaink vannak és minden dolgot átbeszélünk,segítjük egymást.Nekem ezzel sikerült túllépnem.


L

2018. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mára már sokkal jobban vagyok, a régi barátokat is felkerestem, sokat beszéltem velük, találkozok velük, közös programjaink vannak, itthon pedig próbálom magam lefoglalni, de köszönöm a tanácsokat, sokat segítettetek ti is az ötletekkel. Nagyon hálás vagyok!
2018. aug. 2. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
szedj fel egy másik csajt és ne lovald magad bele ezekbe a kapcsolatokba
2018. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!