Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szóval fél éve vagyunk egyutt nagyon szerelmesek vagyunk egymasba. Vagyis idaig. Egy hettel ezelott teljesen magamba fordultam volt már ilyen, senki iránt nem tudok érezni semmit, semmihez nincs kedvem.

Mostanában úgy érzem hogy eltávolodtunk és hogy nem vagyok belé szerelmes. De tudom hogy szeretem es hogy szerelmes lennek bele ha ez a szomorusag nem uralkodna el rajtam. De mintha o is megvaltozott volna tabolsagtartobb ritkabban ir vissza es olyan furcsan viselkedik tudja hogy magamba fordultam mert elmeseltem neki de azt nem tudja hogy ez az erzes befolyasolja az erzeseimet iranta is.

Szerintetek elmondjam neki? Nem akarom elvesziteni tudom higy amint vege a nyarnak lassacskan minden helyre jon de elmondjam neki? Es ha igen hogyan? Vagy tartsam a szamat? Szeretnek valtoztatni ujra szerelmesnek lenni bele segitsetek legyszi


2018. aug. 1. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb lenne eltitkolni és ezáltal megszivatni őt és magadat is,akkor ne mondd el,de én nem örülnék egy titkolózós nem őszinte barátnőnek...
2018. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Vártam. Többször van ilyen periódusom, de, amikor elmúlik, akkor mindem rendben van.
2018. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!