Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani fog velem, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog velem, mert nem feküdtem le vele?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 hónapja, hogy együtt vagyunk és tegnap nála aludtam, viszont a szobájában megláttam az óvszeres dobozt és egyszerűen beparáztam, de nem szóltam róla neki semmit. Aztán amikor megpróbált levetkőztetni ,én elutasítottam, mert egyáltalán nem éreztem úgy, hogy készen állok rá,16 évesen. Viszont a barátom ezt nem értette meg és egyszerűen hazaküldött. Nem láttam rajta,hogy ideges lett volna, csak simán annyit, mondott, hogy menjek haza.

Próbáltam hívni,de nem vette fel és vissza se írt... Mit csináljak?



2018. aug. 5. 02:33
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem mindegy ám, hogy milyen stílusban utasitottad vissza. Másrészt megértem h nem akarsz még szexelni, de egy kis pettingig illett volna eljutni, ha már ugy volt h ottalszol. Vagy ezeket tisztázni kellett volna mielőtt átmész.


Kommunikáció gyerekek, kommunikáció!


Nem valószínű, hogy szakítani fog. 2-3 nap, és megenyhül. Ha meg csak meg akart kapni, mert olyan bomba csaj vagy, akkor jobb ha szakitotok

2018. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!