Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a tini kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy igen,mert "tapasztalatot" szerzel általa, de tényleg ennyire meghatározó rész egy ember életében?

2018. aug. 13. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
persze hogy van :) tinikorban még semmi veszíteni való nincsen szakításnál. 25-30 évesen viszont már akár eljegyzés, házasság, gyerek, közös lakás is szóba jöhet, itt már nehezebb kilépni egy kapcsolatból :) Meg vannak dolgok, amiket csak tiniként tehet meg az ember anélkül, hogy kinéznék miatta :) mondjuk smárolni bulikban, beleülni a srác ölébe ilyesmi
2018. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10 sajnos most már 14 éves korban is ez a kapcsolat "lényege", holott lelkiekben nincsenek erre megérve.


#11 ne haragudj, de egy-egy tini kapcsolat is olyan, hogy még szerencse, hogy komolyabb következmények nélkül ki lehet belőle lépni. Viszont ennek a tulajdonságnak pedig ugyan úgy van hátul ütője is, mert így könnyedén lehet ki-be lépni belőle, komolyabb következmény nélkül.

Az, hogy ki miért ítél el, hogy mit teszek egy kapcsolatban, számomra mellékes.

2018. aug. 13. 19:04
 13/18 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Értem amit mondani akarsz. De azért bőven van különbség mondjuk egy válás és egy tinikori szakítás között 😉

2018. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13. Persze, de ez miatt az ember sokkal komolyabban veszi, minőségileg is nagy a diferencia ha a két kapcsolatot vesszük.


Amúgy nyugodtan jöhetnek válaszok, nyitott vagyok a beszélgetésekre ezzel a témakörrel kapcsolatban.


Az van, hogy nem igazán látom értelmét az egésznek, ezért kérdeztem, hogy más hogy látja.

2018. aug. 13. 23:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, csak azt tanuljuk meg, hogy hogyan legyünk szar emberek.
2018. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 miért gondolod, hogy ez által sz*r emberek leszünk?
2018. aug. 17. 20:57
 17/18 anonim ***** válasza:

Én tinédzserként például nem tulajdonítok nagy jelentőséget a szerelemnek, és úgy gondolom, hogy ebben a korban nincs is igazi szerelem. Persze lehetnek valakinek erős érzelmei más iránt. (Köztük nekem is.)

Számomra fontosabbak a barátságok, csak sajnos nehezen tudok kialakítani hosszútávú kapcsolatokat. :(

2018. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy konkrétan mit nevezel igaz szerelemnek, de szerintem minden akkori erős érzelem nevezhető szerelemnek. Talán nem olyan mélyek, hanem külömböző fokai.

Nem gondolod?

2018. szept. 10. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!