Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye, hogy a lány reagálja túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a lány reagálja túl?

Figyelt kérdés
A napokban azon akadt ki a barátnőm mikor fent voltam nála, hogy musically videókat csináltam a húgával aki egy évvel fiatalabb, 17 éves. Nem bújtam oda hozzá 2 órán keresztül, de a 3 hét alatt mióta együtt vagyunk rengeteget bújtunk össze, sokat sétáltunk, elmentünk fürdőbe, moziba vittem. Hirtelen ezek nem számítanak a lányoknak, ha 2 órán keresztül nem bújtam oda hozzá? Nem akarok bunkó lenni a testvérével sem. Szerintetek is túl reagálja? Egyébként roma. Napokra be durcizott emiatt. Rengeteg energiát fektettem a kapcsolatba más a 3 hét alatt, ezt ő mondta is. Mégis olyan hiábavalónak érzem. Tanács? Hagyjam rá?

2018. aug. 23. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet én is kiakadnék ha a barátom inkább a húgommal foglalkozna mint velem. Én is eléggé féltékeny típus vagyok,szóval szerintem ezért ne vesszetek össze.
2018. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
na ezt most miért tette külön hozzá hogy roma? egyébként meg teljesen igaza van . ahogy meg a szavaidból kiveszem neked tetszik a huga
2018. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tetszik a húga, csak szaros 2 órát vett el az életünkből....
2018. aug. 23. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
A leányzó is adott a kapcsolatba vagy csak kapott?
2018. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért neki lenne igaza? 2 óra nem a vég. Mivan ha elmész a haverjaiddal nélküle? 3 hétig jól megvoltatok 2 óráig nem vagy vele és bedurcizik? Helyedben elgondolkodnék azon,hogy elvan kényeztetve.
2018. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább eddig csak ő kapott, de nekem elég, ha látom, hogy szeret.
2018. aug. 24. 00:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebből kifolyólag szomorú volt, és az volt a gond, hogy nem bújtam oda hozzá több időre. De hisz próbáltam, de csak feküdt az ágyban..
2018. aug. 24. 00:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki, hogy ide ki írtam a kérdést, és szét is mentünk... És beteg embernek nevezett..
2018. aug. 24. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj ezen, ő egy beteg ember, el van kényeztetve
2018. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Most komolyan???!!! Szétmentetek mert megmutattad neki, hogy ide kiírtad a kérdést?

Értem, hogy szereted,de ezek után te még elgondolkozol azon, hogy együtt legyetek....Ne haver ne kérlek ne...

Ha a csajnak fáj 2 óra amikor nem vagytok összebújva...hagyd a francba

2018. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!