Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Óriási bűntudatom van, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

F/16. Van egy lány akit párhónapja láttam nagyon megtetszett és most sikerült vele kapcsolatba kerülnöm.

Van egy másik lány akivel később ismerkedtem meg, de vele már egyből tudtam beszélgetni. Vele még soha nem találkoztam élőben.


Mind a két lány tökéletes. De elhamarkodtam a döntést és a másik lányt választottam akit már láttam élőben.

De most a lány akivel még nem találkoztam kirakott egy képet ahol gyönyörű. Most fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Eddig is bűntudatom volt a lány miatt akivel még nem találkoztam. De most a másiknak mit mondjak, hogy ja bocs mégse, szanaszét törne a szíve.


Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Életem legnagyobb hibáját követtem el....



2018. aug. 27. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kitol viselne meg jobban ha massal latnad?:)

Ha esetleg tobbet nem beszelnetek?

Kinek szimpatikusabb a szemelyisege?

Mig nem ismersz valakit szemelyesen addig nem tudhatod, hogy kit valasztanal igazan.

Szoval szerintem azt a lanyt aki a kepein 10/10 de kozbe meg azt se tudod, hogy milyen kisugarzasa van hanyagold.

Ott van az aki veled van es ha megse mukodne vam ezer masik lany.

De haho

Attol meg h internet meg miegymast.

Ne egy kep alapjan dontsuk mar el, hogy ki a tokeletes meg kinem:D

Egy kapcsolatba/szerelembe edes keves az, hogy "aztarohadt" a masik ha kozbe beszelgetni nem tudtok:D

2018. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Valasztottam, fogalmam sincs, hogy miért. Azt valasztottam akit mar lattam eloben.
2018. aug. 28. 14:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget. Ermet is dobtam fel de a sors is úgy akarta, hogy ő rá essen a választás. De szerintem nem ezen mult
2018. aug. 28. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!