Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok 2 csaj között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok 2 csaj között dönteni. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy van 2csaj, mind a 2 bejön. Az egyiket régebbóta ismerem, kavartak vele már pár hónapja... azonban olyan egy hete megismerkedtem egy másik csajjal aki szintén eléggé bejön, szebb is vele is nagyon jóba lettem. Tényleg nem tudom mit csináljak, mert egyiküket sem akarom megbántani. Eddig az újabban megismert csaj mellett áll a döntésem, de visszatart az, hogy ez mekkora fájdalom a másik csajnak, aki teljes szívből szeret, de azért nem a leghűségesebb... Kíváncsi lennék a véleményetekre...
2018. szept. 2. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség A-csaj=B-csaj (ezt mondtad)

Szépség A<B

Hűség A<B

3:1-re nyert a B a leírásod alapján :)

2018. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Döntsd meg mindkettőt!
2018. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ott tartasz, hogy választani kell, akkor inkább egyiket se.
2018. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy valamelyik lánynak tuti fájdalmat fogsz okozni, bármi is lesz a döntésed, de én azt javaslom, hogy hagyd békén mindkettőt. Az elsőt úgymond megcsaltad, a második viszont nem kell annyira, hogy az elsővel véget vess a dolognak. Ezek alapján szerintem neked igazából egyikük sem kell csak fényezik az egodat.
2018. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es! Hidd el nem csak az egomat fényezik:)
2018. szept. 3. 06:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ohh de gerinctelen:D
2018. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rosszra gondolni xd
2018. okt. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!