Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak ha emlegeti az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha emlegeti az exet?

Figyelt kérdés
Nem olyan regota beszelunk es talalkozgatunk, miutan talalkoztunk emlegette az exet es kepet is kuldott rola, de az erdeklodese irantam megvolt. Par honapja mentek szet, es nem tudom baratnom aztmondja hagyjam mert igy csak potlek vagyok es csak elfelejteni akarja. Nem igazan tudom mit jelent ez vagy mit kene tennem. Velemeny?
2018. szept. 8. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Még mindig az exét szereti. Tényleg csak pótlék vagy, esetleg egy lelki szemetesláda.
2018. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy emlegeti az exet mert azert nem mindegy en is beszeltem az exeimrol a jelenlegi baratomnak es nem azert mert meg barmelyikuk is erdekelt szval milyen kontextusban vagy ilyesmi?

17L

2018. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hu hat igy kepet kuldott, irt arrol hogy milyen volt meg hasonlitgatott hozza
2018. szept. 8. 16:04
 4/6 anonim válasza:
Ha mondjuk az exe pofára ejtette akkor azért beszél róla sokat. De ha hasonlítható ez nem hangzik jól. Úgy hasonlítható, hogy te ezerszer jobban vagy az exénénél vagy úgy, hogy az exe csinosan volt vagy valami?
2018. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kulsore nem volt csinosabb. Inkabb a viselkedesemet meg a szemelyisegemet hogy en az ellentete vagyok , o sokat bolondozott stb
2018. szept. 8. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Es ezt pozitiv vagy begativ felhanggal?
2018. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!