Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy igazi kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy igazi kapcsolatot szeretnéj hol ismerkedjek? 18F

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a reakciók: nem nem vagyok önbizalom hiányos,kinézetem,öltözködésem,hajam,homorom teljesen alkalmas kapcsolatteremtésre, leghosszabb kapcsolaton 1.5 éves volt, ami után sor került 1-2 randira de azokból nem lett semmi.,nem vagyok szűz,és nem félek egy lánnyal beszélgetni csak szimplán nincs a környezetemben olyan lány akit ne ismernék már,vagy egyáltalán összejönnék vele. Tudom mit akarok és hogy milyen lányok jönnek be szóval nem csak vaktában próbálkozok lecsapni valahol bár tény hogy az internetes ismerkedéshez elég nagy igényeim vannak (ezt már párszor hallottam is lánytól),amit nem rossz éretelmben értettek csak inkább meglepte őket hogy pl Tinderen vagy Badoon találni ilyet. Szóval igazából neten ismerledek legjobban, tudom hogy élőben lenne optimálisabb de nem panaszkodásként nem igazán fér bele az időmbe semmi plusz tevékenység, az hogy meg menjek bulizni hát kösz az sem garancia, bár ahogy ismerem magam nem is az a típus vagyok aki buliban találná meg a barátnőjét (egy éjszakásokásoknak persze semmi akadálya:D)

2018. szept. 18. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Még nem gondoltad hogy az agyaddal van baj ? o,O
2018. szept. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha élőben szeretnél ismerkedni pl az iskolában,egyetemen

Ha neten akkor meg kell találnod hogy ki nem kamu profilos.A bulikban szerintem sem lesz több egy éjszakásnál. További sok sikert!:)17/L

2018. szept. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!