Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gondolják ezt rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt rólam?

Figyelt kérdés

Nos, igazából most kezdtem el az új sulit ahol az osztályban egyedül vagyok lány viszont vannak olyanok akik ismernek pár embert a volt osztályomból (mindegyikkel joban voltam/vagyok) és mondták nekem hogy nagyon sok mindent hallottak rólam. Igazából nem nagyon érdekelt egészen a múlt hétig mikor egy srác a másik osztályból odajött hogy úgy hallotta hogy eléggé kapható vagyok bármire és mi lenne ha osszefutnank egy este, nagyon fura volt természetesen elutasitottam. Aztán az osztályomból mondta egyik srác hogy egy a volt osztályomból aztmondta rólam hogy én könnyen kapható vagyok bármire, nagyon sok barátom volt meg ilyenek.

Alig hittem a fülemnek mivel még nem volt baratom, randikon voltam de sose lett belőle több mert mindig kifogtam valami hulyet😣

EL mondtam nekik hogy ez egyáltalán nem így vam de nem hiszem hogy hisznek nekem, szerintetek mit csináljak?

Tényleg gáz hogy még nem volt baratom?


18/L


2018. szept. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

WoooooW!

Ez azért érdekes!

Én nagyban lesz*nám és azzal foglalkoznék ami érdekel és aki érdekel. Úgy is megismernek majd, és utána majd leesik nekik hogy valami hülye kavarta a sz*rt és ez csak egy pletyka. Ha addig is valaki ilyennel jön oda hozzád akkor ne támadó jelleggel beszélj vele mert az nem feltétlen segít minden helyzetben. Barátkozz össze pár lánnyal esetleg fiúval és velük foglalkozz! Aki meg köcsög és hülye azt szard le! ;)


Ha kérdésed van, vagy segítségre van szükséged nyugodtan írj!


18F

2018. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek rosszakarók (ha igaz a pletyka, ha nem). Tanuld meg kezelni. Gondolkodj el, mi lenne a jó válasz ilyenkor. Talán egy jó könyvet elolvashatsz a témában.
2018. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 és szűz?? 😮

aztaaaa, gratula :D vannak még normális lányok akik nincsennek elkurvulva :D


szard le mások véleményét :) majd idővel tisztázódik

2018. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 💖
2018. szept. 25. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!