Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melánia5059 kérdése:

Mit tehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik 12.es. És ha suliba találkozunk állandóan nézzük egymást. És bejelöltem volt fb-n és nem igazolt de biztos látta, aztán ezt a jelölést kiuttem és újra jelöltem s azzal letiltott. Nekem nagyon tetszik meg minden de már lehet hogy több mint az hogy tetszik. És nem tudom mit tehetnék hogy bejojjek neki! És tényleg komoly valaszokat várok! Szerintetek mit vegyek fel hogy felfigyeljen jobban rám? És a hajamat is hogy hordjam? Nagyon megköszönném a segítségeteket!

2018. szept. 30. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tetszett tavaly egy végzős fiú. Ha íraz privátban, és adsz bővebb infókat megpróbálhatok segíteni :D. Te hányadikos vagy?
2018. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem halott ügy, ha letiltott. Nem éri meg futni egyik fiú után sem.
2018. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel semmire mész! Nem tetszel neki! Vagy esetleg van csaja már...
2018. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!