Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehát fél éve együtt voltam a barátommal, minden okés volt,mindent megadott nekem, figyelmes volt,imádott. Aztán most a 6. hónap során rámírt egy srác akivel régen majdnem összejöttünk azonban közbejött valami és az annyiba maradt. A sráccal vissza emlékeztünk a ,,régi'' szép időkre és egyre inkább elkezdett ő érdekelni,mintsem a barátom. Egy idő után bevallotta hogy újra akarja velem kezdeni,ha akarom vár rám hónapokat, szeret. Itt totál összezavarodtam. A rosszabb variációt választottam, sajnos elkezdtem ridegülni a barátomtól, flegmáztam, nem törődtem vele annyit. Ennek hatására ő elmondása szerint kiszeretett belőlem,semmit se érez már irántam. (1,5-2 hét hatására). Egy ideig azt hittem hogy ez hidegen hagy,nekem a másik fiúra van szükségem, aztán mikor szétmentem a barátommal,a fiú aki újra feltűnt bevágta hogy mégis maradjunk csak barátok, viszont nem haragudtam rá,mert ráeszméltem hogy én csak a régi emlékekbe voltam ,,szerelmes'' és már nem belé. Most a régi barátom a fontos. Egyre jobban hiányzik nekem jobban mint valaha,nem tudok másra gondolni, ő viszont már nem szeret. Nem lehet ezt valahogy újra előidézni hogy szeressen? Mit tegyek, írjak egy ideig baráti alapon aztán hátha lesz valami,vagy totál hagyjam? Nem igazan tudnék lemondani róla ,de ő teljesen ellene van a dolognak ami persze érthető. Rájöttem (később mint soha..) hogy őt szeretem. Tanácstalan vagyok hogy mit tehetnék.

2018. okt. 1. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem se kellene olyan lány aki ha talal mast lelep vagy rosszabbik esetben kiábrándít magából mert annyira nem őszinte hogy elmondja. Aztán mikor lerázza a másik fiú jönne visssza.... kiábrándítóbb mintha nem törődnének veled,nem tudnék egy percig se bízni benned.

Szerintem felejsd el .

2018. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most akkor van egy fiú aki téged szeret de te nem szereted őt annyira, van egy màsik akit szeretsz, meg hiànyzik, de te őt nem érdekled. Nekem valahogy így esett le. Szerintem először a kiszemeltetre íjr és akkor ha elutasít akkor legyek azzal a fiuval aki téged szeret. Én így tettém a ha 2 darab làny lenne a dologban. Amúgy fiu vagyok.
2018. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: nem szeret az a srác sem csak addig hülyített hogy szeret míg együtt voltam a barátommal,aztán mikor miatta szétmentünk,azt mondta hogy legyünk barátok
2018. okt. 1. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy tök kényelmes fotelod, de abból szó nélkül felálltál, eladtad, és felhoztad a pincéből a régit, de abból meg rugók álltak ki. Szóval te tehetsz róla, hogy most a padlón kell ülnöd. Mindkét pasival egyetértek. Az exeddel csak nosztalgiáztál, a jelenlegi párodat meg nem szereted, ha szeretnéd, akkor az exed nem tudott volna ilyen könnyen képbe kerülni. Azt tanácsolom, hogy lépj ki mindkettőjük életéből, szerintem jobban jártok mindhárman.
2018. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De sajnállak...

Nos barátom, ez az oldal tökéletes hej a tanácsokra.

Szerintem is igazuk van a fiúknak.De ezzel csak a lelkiismeretfuldalást érjük el.

Szerintem még nincs elveszve minden remény.

Minden esetre ezt a régi fiúval (a régivel) kell megbeszélned. Az ő válasza a fontos. Még ő is megbánhatja a szakítást.

Ha pedig csúnyán reagál vagy erőszakosan akkor már nincs benne semmi szeretni való.

Okos lánynak tünsz.Meghetó ez amit ide leírtál..... Ajánlom ,hogy beszélj vele még mielött új barátnője nem lesz. (Amúgy még ebben a helyzetben is visszahozható az a nagy SZERELEM......)

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Remélem segítettem.

2018. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!