Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék? Irtóra szenvedek 😩

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Irtóra szenvedek 😩

Figyelt kérdés

Még az elején leszögezném,hogy tudom mekkora hibát vétettem. Most pedig iszom a levét. A történetem: majdnem fél éven át volt egy barátom, aki okos, tisztelettudó, úgymond tökéletes volt. Mindezek ellenére mégsem volt bennem lángoló szerelem, azonban szerettem, a szeretet erős volt.

Szeptemberben rámírt egy fiú akivel régen majdnem jártunk, csak közbejött valami. Nosztalgiáztunk hosszan hogy milyen jó volt régen, és azt hittem hogy megszerettem őt. Az osztálytársaim is azzal tömték a fejem hogy ő sokkal jobb mint az (akkori) barátom, és hát őt láttam 5x egy nap, (barátomat heti 1x) és tudta hogy van barátom, mégis elkezdett bombázni olyasmival hogy szeret,bármennyit várna rám, mindig rám gondol etc. Teljesen összezavarodtam.

Gondoltam míg adok időt magamnak tisztán látni, addig picit visszább veszek a barátomnál, hogyha esetleg (!) nem mellette döntenék, tudjam azt mondani hogy elridegedtünk.

Igen.

Elridegedtünk.

Pontosabban csak én.

Direkt ezt csináltam. Elértem a célomat, szakítottunk. Nem is viselt meg.

Rá pár napra a fiú aki a semmiből újra a képbe lépett,aki miatt szakítottam, bevágja hogy jobb nekünk ha mêgis barátként folytatjuk. Akkor haragudtam, de most teljesen igazat adok neki. Nem ő érdekelt engem,most már látom, hanem a régi emlékekbe voltam szerelmes,de ő teljesen hidegen hagy..

És ekkor döbbentem rá hogy Úristen,mit tettem. Otthagytam a tökéletes fiút. Amint észbe kaptam, azonnal kerestem a volt barátomat, kiöntöttem a lelkemet hogy összezavartak de már minden világos,hogy szeretem. Ő azt válaszolta hogy kiábrándult belőlem amiért távolságtartó voltam vele,már nem szeret. Sírtam neki, könyörögtem , megaláztam magam előtte ahogy csak tudtam!

Se éjjelem se nappalom azóta nélküle, minden percben sírni tudnék, depressziós lettem,ő volt a másik felem akire támaszkodhattam, most senkim sincsen. Marja a lelkemet a dolog, imádom,szeretem a volt barátomat jobban mint eddig valaha, csak ő jár a fejemben,megszakad a szívem!!

Ha el is múlik a szerelem (kb 1,5- max 2 hétig tartott hogy rideg voltam vele) nem marad meg a szeretet?

Folyton reménykedem így is hogy visszajön mert ráeszmél hogy szeret, pedig nyíltan kijelentette hogy nem szeret, nem akar tőlem semmit. És tudom hogy megérdemlem ezt, ha lehetne a múltbéli énemnek egy büdös nagy pofont lekevernék!

Mellesleg ő most új suliba ment, de azt mondta nem érdekli más lány, se a heti 1 tali nem volt baj, csak kiábrándult. Kértem hogy adjon 1 esélyt hogy újra előjöhessenek az érzések, csiszolok magamon,bármit megteszek neki amit kér de elutasított. Gyötrődöm. Mit tegyek?

16/L, 16/F, 18/F



2018. okt. 14. 15:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt kaptad amit érdemeltél. Tudod a karma nem ver bottal. Máskor majd ne rib.nckodj.
2018. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nyilván hibás vagyok, azonban nem ,,kavartam'' a másik fiúval, csak ő írta le amit gondolt én meg azt mondtam hogy nem tudok erre mit reagálni, tehát r.bancnak nem mondanám magam.😊

Semmi esély arra hogy visszaszerezzem?

2018. okt. 14. 15:24
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaa nem kavartál vele, csak ott hagytad a rendes srácot a másikért. Nem, nincs. Két szék közül a földre ültél. Ne fuss utánuk, lépj túl keress mast, es maskor ne ess ebbe a hibába.
2018. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam míg adok időt magamnak tisztán látni, addig picit visszább veszek a barátomnál, hogyha esetleg (!) nem mellette döntenék, tudjam azt mondani hogy elridegedtünk.


Igen.


Elridegedtünk.


Pontosabban csak én.


Direkt ezt csináltam. Elértem a célomat, szakítottunk. Nem is viselt meg."


Ne haragudj,de elkapott ez undor. Inkább lennék örök szingli,mint téged valasszalak

2018. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
27%
Biztos rájöttek mekkora kva vagy xDDDD Inkabb akaszd fel magad sztem
2018. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Érett ember lehetsz,utolsó. Feltettem egy kérdést, nyíltan kifejtetted a gondolatmeneted,igazán.
2018. okt. 14. 15:40
 7/27 A kérdező kommentje:
Mindenki hibázik, könyörgöm. Nem azt kértem hogy öngyilkosságra buzdító szövegeket írjatok, csakhogy szerintetek érdemes lenne-e várnom rá hónapokat,éveket? Vagy küzdenem érte.
2018. okt. 14. 15:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még nem tudsz igazán szeretni semmiféleképpen nem mondanálak "sarkon állónak", de a volt barátod engedd el
2018. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Úgy bírom mikor még neked áll feljebb mélyentisztelt Kérdező Kisasszony (így megfelel)? És oltasz be olyan válaszolókat, akiknek tök igazuk van. Véleményem szerint meg már elmondtuk páran hogy mit tegyél. Netalántán nem értesz a szóbol?
2018. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Úgy érzem képtelen vagyok rá, csak most vettem észre hogy ő aranyozta be a napjaim, azóta mindig csak sírnék,minden percemben,mindenhol az ő arca ugrik be és hogy miket csináltunk együtt. Megszakad a szívem. 😶 (igen megérdemlem persze, ezt már letudtuk,nem kell többet hozzám vágni)
2018. okt. 14. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!