Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék? Irtóra szenvedek 😩

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Irtóra szenvedek 😩

Figyelt kérdés

Még az elején leszögezném,hogy tudom mekkora hibát vétettem. Most pedig iszom a levét. A történetem: majdnem fél éven át volt egy barátom, aki okos, tisztelettudó, úgymond tökéletes volt. Mindezek ellenére mégsem volt bennem lángoló szerelem, azonban szerettem, a szeretet erős volt.

Szeptemberben rámírt egy fiú akivel régen majdnem jártunk, csak közbejött valami. Nosztalgiáztunk hosszan hogy milyen jó volt régen, és azt hittem hogy megszerettem őt. Az osztálytársaim is azzal tömték a fejem hogy ő sokkal jobb mint az (akkori) barátom, és hát őt láttam 5x egy nap, (barátomat heti 1x) és tudta hogy van barátom, mégis elkezdett bombázni olyasmival hogy szeret,bármennyit várna rám, mindig rám gondol etc. Teljesen összezavarodtam.

Gondoltam míg adok időt magamnak tisztán látni, addig picit visszább veszek a barátomnál, hogyha esetleg (!) nem mellette döntenék, tudjam azt mondani hogy elridegedtünk.

Igen.

Elridegedtünk.

Pontosabban csak én.

Direkt ezt csináltam. Elértem a célomat, szakítottunk. Nem is viselt meg.

Rá pár napra a fiú aki a semmiből újra a képbe lépett,aki miatt szakítottam, bevágja hogy jobb nekünk ha mêgis barátként folytatjuk. Akkor haragudtam, de most teljesen igazat adok neki. Nem ő érdekelt engem,most már látom, hanem a régi emlékekbe voltam szerelmes,de ő teljesen hidegen hagy..

És ekkor döbbentem rá hogy Úristen,mit tettem. Otthagytam a tökéletes fiút. Amint észbe kaptam, azonnal kerestem a volt barátomat, kiöntöttem a lelkemet hogy összezavartak de már minden világos,hogy szeretem. Ő azt válaszolta hogy kiábrándult belőlem amiért távolságtartó voltam vele,már nem szeret. Sírtam neki, könyörögtem , megaláztam magam előtte ahogy csak tudtam!

Se éjjelem se nappalom azóta nélküle, minden percben sírni tudnék, depressziós lettem,ő volt a másik felem akire támaszkodhattam, most senkim sincsen. Marja a lelkemet a dolog, imádom,szeretem a volt barátomat jobban mint eddig valaha, csak ő jár a fejemben,megszakad a szívem!!

Ha el is múlik a szerelem (kb 1,5- max 2 hétig tartott hogy rideg voltam vele) nem marad meg a szeretet?

Folyton reménykedem így is hogy visszajön mert ráeszmél hogy szeret, pedig nyíltan kijelentette hogy nem szeret, nem akar tőlem semmit. És tudom hogy megérdemlem ezt, ha lehetne a múltbéli énemnek egy büdös nagy pofont lekevernék!

Mellesleg ő most új suliba ment, de azt mondta nem érdekli más lány, se a heti 1 tali nem volt baj, csak kiábrándult. Kértem hogy adjon 1 esélyt hogy újra előjöhessenek az érzések, csiszolok magamon,bármit megteszek neki amit kér de elutasított. Gyötrődöm. Mit tegyek?

16/L, 16/F, 18/F



2018. okt. 14. 15:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Óóó jaj mindjárt elájulok😌😌😌😌 Ezt színpadra szántad egyébként?😂🤣
2018. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Valami értelmeset esetleg hozzá tudnál fűzni még, vagy ennyiben kimerült a tudásod?

Mondom elcsesztem, szívom is a levét, de szeretném jóvá tenni.

2018. okt. 14. 15:51
 13/27 anonim ***** válasza:
Jó akkor fussál utána, aláztasd meg magad a semmire az majd biztos jobb lesz. En megmondtam.:D
2018. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt már nem hiszem hogy jóvá tudod tenni, keress más fiút és tanulj a hibádból
2018. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azért ragaszkodom ennyire,mert tudom hogy én rontottam el és úgy érzem csak úgy tudnám jóvá tenni ha megmutathatnám hogy mindent megteszek érte és változom. 😕
2018. okt. 14. 15:58
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
De most már mindegy, csak hiába foglalkoznál vele és senkinek se lenne jó
2018. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ne próbáld jóvá tenni. Ez ennyi volt. Vallald a felelősséget, és hagyd. És kerüld el mindkét fiut jó messzire. Egyikkel te szórakoztál, másik pedig veled.

A távoli jövőben pedig egy harmadik fiú akkor,ha érzelmileg, és legfőképpen SZELLEMILEG készen állsz rá. Aki szellemileg kész,nem próbálja taktikàzva átverni a barátját, csakhogy ne kelljen neki őszintén elé állni és elmondani,mit érez.

Mit tanultál ebből?

2018. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem szerez egy 3-madik tagot akinek ecset haja van, és beképzelt. Ha amazok meglátnak vele, lehet megszánnak. Kivéve ha azok is ecset hajú szörnyek. De ha nincs szerencséd a harmadikat meg is tarthatod, ha van sok pénze. Legfontosabb a pénz, ha van pénz van boldogság. A körülményeket ne vedd figyelembe. LOVE MONEY! <3
2018. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Ezek a válaszolók zseniàlisak xd

Bár valszeg mind magányosan haltok meg.

Kérdező te nem kicsit cseszted el.Magától már nem igen jön vissza a sràc,ha szereted próbálkozzon hátha tudsz rá hatni

Ha még sikerül,akkor többet nem kéne "elbizonytalanodni"

2018. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Megláttam a kérdést, és már vigyorogtam, hogy vajon melyik kulcsszavat sikerült megint félreértelmeznie valakinek.

Hát a Volt, ugye, nagy V-vel, kinek nem merül fel az, hogy ez esetleg nem a létige múlt ideje? :)


Ha már tollat ragadtam: lépj tovább. Értelmes ember az érzelmi válságot arra használja fel, hogy matekot tanuljon, mert tudja, hogy egyrészt a figyelem elterelése, másrészt az idő múlása teszi helyre a dolgokat.

2018. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!