Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért baj, hogy együtt vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy együtt vagyok a barátnőmmel? 17F

Figyelt kérdés
Barátnőm 15 éves más fél évvel fiatalabb nálam. Szüleink pedig emiatt nem nézik jó szemmel a kapcsolatunkat. Nálunk az a baj, hogy nem velem egykorú náluk meg a félelem, hogy idősebb vagyok és csak megakarom fektetni. Egyáltalán nem akarom. Végre van valaki akit szerethetek és ő is szeret engem. Már régebben is ismertük egymást még általánosból és most gimibe is oda jár ahova én. November elején leszünk 3 hónaposak és eddig minden rendben megy. De szüleink leszarnak minket inkább próbálnak manipulálni, hogy szakítsunk. Tegnap jól össze is kaptam anyával akiről azt hittem támogatni fog, de ő van pont a legjobban ellene. Semmi rosszat nem csinálunk csupán szerelmesek vagyunk egymásba. Sokkal rosszabb lányok, fiúk vannak a gimibe mi hozzájuk képest tündéri angyalkák vagyunk. Az apukájával beszéltem, mint férfi a férfival és elmondtam, hogy nem lesz semmi olyan csak ölelés és csók. De nem értette meg. Erre elkezdett baszogatni meg habogoni. Eddig az volt a baj, hogy miért nincs barátnőm most meg az, hogy van. Nem is értem. Végre találtam egy lányt aki nincs elszállva magától és nem egy nyávogós bitch. Akivel bármiről beszélgethetek. Az érdeklődési körünk is közös. Minden megvan egy tökéletes, harmonikus kapcsolathoz, de mégis szanaszét akarják kúrni az egészet a semmiért.
2018. okt. 29. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni, hogy nekem ő a 2. barátnőm viszont én még az 1. vagyok neki.
2018. okt. 29. 22:46
 2/8 Em/// ***** válasza:

Anyudék vagy az ő szülei közt mennyi a korkölömbség?? Biztos egykorúak...

Egyébként a lány szüleit valamilyen szinten meg lehet érteni, hogy féltik, meg óvni akarják

2018. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ényéimnél 7 év. Az övé között 5 év.
2018. okt. 29. 22:52
 4/8 Em/// ***** válasza:
Erröl ennyit 😆
2018. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De meg se látszódik a másfél év külöbség. Én 182 cm vagyok barátnőm 178 cm. Ráadásul táncol ezért sportos teste van, mint nekem.
2018. okt. 29. 23:01
 6/8 Em/// ***** válasza:
Legyen az ő bajuk ha ezen problémáznak. Persze vannak dolgok amik nagyonis mellettük állnak (pl: a tanulmányok vagy a csalódás\cserbenhagyás{hirtelen aboltusz[vicc volt vagy mégsem]}) de ez miatt nem kellene szétszedniük titeket ha boldogok vagytok.
2018. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

A bátyám 18 és a barátnője pedig 17 éves.

Nyáron jöttek össze.

A lánynak a szülei is nagyon ellenségesek voltak.

Szintén szét akarták őket szakítani és azt hitték, hogy csak le akarja fektetni a bátyám a lányukat.

De erről szó sem volt.

Minden napot együtt töltenek és ha nálunk vannak akkor van amikor alszanak vagy éppen egymáson feküdnek.

Az az ő dolguk, hogy mit csinálnak, de szerintem nem csak este lehet valakivel szeretkezni.

Ezért sem engedték a lány szülei, hogy együtt aludjanak.

A lényeg az, hogy ott is nagyon ellenségeskedtek és hiába beszélt a bátyám velük vagy a szüleim velük, nem fogták fel.

A lánynak most volt nemrég a szalagavatója, ahol a bátyámmal táncolt és a nézésükből lehetett látni, hogy szeretik egymást.

És akkor esett le a lány szüleinek is és azóta észbe kapott.

Utána együtt is aludhattak.

Szóval szerintem nektek is megkéne mutatni, hogy szeretitek egymást és akkor ők máshogyan gondolkodnának.

2018. okt. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Másfél év max. a bölcsődéseknél nagy korkülönbség.


Különben mi az alapja annak a felfogásuknak, hogy mert fiatalabb, ezért biztos csak meg akarod fektetni? Ha idősebb lenne, akkor nem akarnád? És egyáltalán a lefekvés miért zárna ki egy komoly kapcsolatot? Nem nagyon látok logikát a szüleid gondolkodásában.

2018. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!