Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kezdek beleszeretni egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy másik lányba?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, én elsőéves egyetemista vagyok, kezdetektől fogva “összehaverkodtam” egy lánnyal aki iránt egyre tőbbet érzek, de semmilyen lépést nem teszek a barátnőm miatt. De vonz az egész dolog, az egyetem miatt mintha lenne egy teljesen új életem, és nem tudom engednem kéne-e ennek az érzésnek. Aki volt hasonló helyzetben mit tanácsol? Kíméljetek meg attól mekkora patkány vagyok, mert nem csaltam meg a baràtnőm és nem ez a szándék.
2018. nov. 1. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez csak az újdonság varázsa. A barátnőddel alapból boldog vagy? Ha igen, akkor ne add ezt fel a futó kalandért. Csak a friss hús vonz
2018. nov. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs jó válasz :) Innentől kezdve döntés kérdése, hogy melyik lányt választod inkább, már amennyiben persze belemegy az új lány is.


Ha nincs nagyobb problémád a mostani kapcsolattal, akkor nem logikus kilépni belőle, ráadásul ezzel megspórolsz egy traumát is a párodnak. De valószínűleg életed végéig bánni fogod azt is, ha nem próbálod meg az új lánnyal.


Mint írtam az elején, erre nincs jó válasz, döntés kérdése.

2018. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, jó minden a kapcsolatomban
2018. nov. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!